ח'כ נחמן שי: המרוץ מתחיל

 

חברים וחברות,

 

אני אוהב לרוץ.

שלוש, ארבע פעמים בשבוע אני עולה על מכונת הריצה ועובר כ-30 ק"מ. זוהי ריצה אוטומטית. מחשבותיי נודדות לטלוויזיה ולרדיו וסתם לחשיבה.

 

עכשיו אני יוצא לריצה פוליטית.

 

היא שונה לחלוטין. התחלתי בה לפני שש שנים בכנסת ה-18, המשכתי ב-19 ועכשיו פניי לכנסת ה-20. זו ריצה מאד מחושבת, מתוכננת, זהירה. ריצה שמביאה אותי למוקדי המדיניות והעשייה.

 

הכנסת ה-19 התפזרה מוקדם מידי, פחות משנתיים. אפשר להצטער, אבל אפשר גם להתייחס לכך כאל הזדמנות חדשה, להביא לשינוי גדול. השבוע חיברנו כוחות עם ה"תנועה", הרצוג וליבני מתכוונים להוביל את מחנה המרכז – שמאל בחזרה לעמדת השפעה לאומית. אין זה חיבור פשוט והוא מחייב התאמות הדדיות. העבודה היא מפלגה מבוססת ושורשית, התנועה הוקמה לראשונה לפני שנתיים ותוחלת החיים שלה היתה קצרה. עם זאת, החיבור הוא בין אנשים ושיתוף הפעולה בין הרצוג וליבני עשוי להתגלות כהפתעה גדולה. הספינה המטלטלת של ישראל מקבלת קברניטים חדשים. אלו דברים שאמרתי בתקשורת (דקה 1:32:28).

 

בכנסת היוצאת עסקתי במגוון של נושאים, כסגן יו"ר הכנסת וכחבר ועדת החוץ והביטחון וועדת הפנים והגנת הסביבה. כיהנתי כיו"ר שדולות (יחסי ישראל – ארה"ב, ירושלים, גימלאים, הגנת העורף, חיזוק העולם היהודי, כחול-לבן), ראש משלחת הכנסת למועצת אירופה ושלוש קבוצות ידידות פרלמנטריות: גרמניה, יפן וטאיוואן.

 

בכנסת ה-18 הוכתרתי כחבר כנסת החברתי ביותר בשורות האופוזיציה ובכנסת ה-19 דורגתי שלוש פעמים בידי המשמר החברתי ברביעייה הפותחת בין חברי הכנסת הפעילים והחברתיים.

 

עבודת החקיקה ופעילותי במליאה ובוועדות הניבה פירות רבים. בקישור זה מפורטת עבודתי הפרלמנטרית בכנסת הנוכחית והקודמת.

 

ב-20 החודשים החולפים התרחשה מלחמה גדולה (דרשתי מבג"צ פעמיים להכיר בה כמלחמה ולפצות את תושבי ישראל בהתאם), היא הסתיימה ללא הכרעה ביטחונית ומדינית, התנפץ המשא ומתן המדיני והחל גל של אלימות. מבית החריפו הגזענות ושנאת האחר. הדמוקרטיה הישראלית נקרעת תחת לחצים פנימיים וחיצוניים. חוק הלאום שהועלה לאחרונה הוא רק דוגמא לקיצוניות ולחוסר האחריות של הממשלה ושל העומד בראשה.

 

קרבות גדולים מזומנים לנו בכנסת ה-20; הדמוקרטיה, החברה המקוטבת והשסועה, הכלכלה המעוותת והריכוזיות ולבסוף, ערכיה של ישראל כמדינה יהודית, דמוקרטית, שוויונית ושוחרת שלום.

 

הפריימריז במפלגת העבודה קרבים והולכים, הבחירות לרשימה יתקיימו ב-13 בינואר.

 

אני פונה אליכם, חברותיי וחבריי, שותפיי לדרך. זה הזמן להתגייס:

התנדבות במטה ישנן אין ספור דרכים לעזור, רק תבואו.

יום הבחירות - המאמץ בשיאו. אפשרויות: הסעת בוחרים\טלפונים\ארגון עמדות בקלפיות\תורנות קלפי והכל פתוח...

 

תרומה כספית כל סכום יתקבל בברכה ובהערכה.

1.      צ'ק לפקודת: נחמן שי בחירות מקדימות
פרטים נוספים אצל מתן: 050-6211837

2.      באמצעות כרטיס אשראי - לחצ\י כאן  

 

בואו איתי למרוץ החדש, הצטרפו אליי. הצטיידו במוטיבציה, ברצון להצליח ובנחישות. תמיכתכם חשובה לי.

 

שלכם,

נחמן שי

 

להתקשרות: נעה 050-6208015 מתן: 050-6211837 לפיד: 054-4464905

נחמן שי: nshai@knesset.gov.il מטה בחירות: 2014mkns@gmail.com

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית