צוות נקודות לשימור ושיפור בחירות 2013

חברות וחברים יקרים,

 

צוות נקודות לשימור ושיפור בחירות 2013

 

לפני כשלושה חודשים פרסמנו והפצנו קול קורא - הפקת לקחים מערכת בחירות 2013. מסמך המבקש מכם, חברי המפלגה ופעיליה, לקיים מפגשים ולהעלות על הכתב נקודות לשימור ולשיפור ממערכת הבחירות האחרונה.

 

אנו מאמינים שהפקת לקחים רצינית, עמוקה ומשתפת בה נמצא יחד את הנקודות המרכזיות לשיפור ולשימור, תאפשר גיבושה בהקדם של תוכנית פעולה לבחירות הבאות.

 

במהלך החודשים האחרונים התקיימו ישיבות הפקת לקחים עם מזכירי המחוזות, מזכירי הסניפים, ובלמעלה מ-50 סניפי מפלגה בכל הארץ. כמו כן התקיימו ישיבות של מטה הבחירות בהשתתפות הח"כים אשר מילאו תפקידים במטה, הצוותים המקצועיים ונציגי שטח. הוגשו יותר מ-300 טפסי הפקת לקחים ונקודות שימור שיפור אשר מולאו על ידכם, ואף הועברו למפלגה מסמכים מפורטים.

 

בסוף השבוע האחרון בסיום ישיבת ועדת ביקורת הראשונה, ביקשנו מחברי ועדת הביקורת ליטול על עצמם תפקיד נוסף ולרכז ולעבד את המסמכים שהוגשו למפלגה בחודשים האחרונים.

 

בצוות - חברי ועדת הביקורת של המפלגה כפי שאושרו בוועידה האחרונה. בראש הצוות יעמוד שר החינוך לשעבר וחתן פרס ישראל אהרן ידלין, רואת החשבון לימור גינסבורסקי ויוסי שחם איש ההתיישבות העובדת וחבר מזכירות הגמלאים. כל החומרים והסיכומים הועברו לידם.

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית