סיכום המפגש עם שלי יחימוביץ'' בקיבוץ דפנה

16.12.2012

שלום חברי למטה המתנדבים של הגליל העליון!

 

נפגשנו היום בצהרים עם שלי יחימוביץ' בקיבוץ דפנה. במפגש נכחו מעל למאה אנשים (!) שהגיעו מכל האזור - מקיבוצים, מושבים, סטודנטים, קרית שמונה ורמת הגולן.

 

לדעתי האווירה במפגש הייתה מצויינת, על-אף שהחלה בספקנות מסויימת. שלי יחימוביץ' השיבה בצורה יפה, מכבדת ומלאה למרבית השאלות שנשאלה, גם לשאלות הקשות.

 

המפגש חידד אצל רבים מהמפגשים אשר שוחחתי עימם את ההבנה שמפגלת העבודה היא השותפה האידיאולוגית הטבעית של חברי ותושבי הקיבוצים, ושאין מפלגה שתייצג אותנו טוב יותר, נכון יותר ממפלגת העבודה, ובעיקר, שהמפלגה היא הבית הרעיוני של שלנו.

 

המסר העיקרי שלדעתי עלינו לחדד אצל חברינו בקיבוצים הוא ששלי היא שותפתנו לדרך, כפי שהיא אמרה - מאז שהיא נכנסה לכנסת, ועוד מלפני זה.

 

אין לי ספק שדבריה היום בדבר הקשר שלה לתנועה הקיבוצית, ההערכה הרבה שהיא חשה לתנועה הקיבוצית, ופעולותיה בכנסת בשנים האחרונות למענה, הרגיעו ועודד רבים מהנוכחים. גם בנושא המדיני היא השיבה לשאלות "הקשות" בדבר דרכה המדינית, וענתה שהיא פרגמטית וממשיכה את דרך השלום של מפלגת העבודה עם אג'נדה מדינית ברורה.בתוך כמה ימים אקבל לידי תמצית מדבריה ע"מ שנוכל להפיץ זאת בין חברינו בקיבוצים.

 

אשמח מאוד אם תמשיכו בגיוס מתנדבים לצורך העבודה על ספר הבוחרים, ואני מקווה שבמהלך השבוע הבא תקבלו את שם המשתמש והכניסה למערכת ספר הבוחרים ותוכלו להתחיל לעבוד.

 

נהיה בקשר, שבת שלום!

תלם חורין

איילת השחר

0505908709

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית