תודה מעינת וילף למתנדבים שעזרו בבחירות עבור מפלגת העבודה
תודה מעינת וילף למתנדבים שעזרו בבחירות עבור מפלגת העבודה
8.3.2009

 

 


תודה!

מתנדבים יקרים שלום,
 
הבחירות תמו ותוצאותיהן עבור מפלגת העבודה מאכזבות וקשות. אך החיים הפוליטים מוכיחים שכשלון יכול להיות גם פתח להצלחה הבאה. רוח ההתנדבות והעזרה שהוכחתם בשבועות שקדמו לבחירות וביום הבחירות עצמו היוו השראה לכולנו במטה המפלגה.
 
הצורך בכם לא תם עם הבחירות. דווקא עכשיו - יותר מתמיד - יש צורך במתנדבים שיהוו את חוט השדרה של הפעילות המפלגתית. המפלגה נמצאת במצב כלכלי קשה, שיורע עוד יותר בשל מספר המנדטים הנמוך. המצב מחייב את המפלגה לצאת לתהליך שיקום רעיוני וארגוני - להבהיר את עמדותיה ולפשט את מבנה פעילותה. לכם כמתנדבים יש תפקיד מיוחד בתהליך זה. חשוב במיוחד שתמשיכו לתרום את האנרגיה שלכם והרצון הטוב לשיקומה של המפלגה. דווקא המצב הנוכחי מציע כר פעילות רחב לאנשים בעלי יוזמה המוכנים להקדיש מזמנם וממרצם לבנייתה מחדש של המפלגה.
 
תודה מיוחדת מגיעה לצוות מטה המתנדבים המסור שעבד ללא לאות וללא תקציב: גיל גולדנברג, דנה רייזין, יוני רגב ונח סלפקוב. מטה המתנדבים אינו פעיל עוד מאז הבחירות, אבל אשמח לשמוע מכם רעיונות לפעילות וכיווני חשיבה ולסייע ביישומם ככל שניתן. אנא הרגישו חופשי ליצור איתי קשר באימייל einat@wilf.org.
 
ברכות חמות ויישר כח,
 
עינת וילף.

 This message was sent from mitnadev@havoda.org.il to polittit-takam@kba.org.il. It was sent from: Einat Wilf, רחוב מנחם בגין 116 קומה 5, תל אביב, IL 12345, Israel. You can modify/update your subscription via the link below. Email Marketing Software

Manage your subscription  

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית