עוד 21 יום לבחירות - חוזרים לעבודה
עוד 21 יום לבחירות - חוזרים לעבודה
20.1.2009
 

 

 עוד 21 יום לבחירות


חברים יקרים שלום,
 
מבצע "עופרת יצוקה" הסתיים. נשיא חדש הושבע בארה"ב. אנו שבים לימים אחרונים של היערכות לקראת הבחירות לכנסת ה- 18 המתוכננות להתקיים ביום שלישי ה- 10 בפברואר, בעוד שלושה שבועות.
 
ביום חמישי הקרוב ה- 22 בינואר בשעה 17:30
ייערך בבית ברל כנס "חוזרים לעבודה"
שם יפרסו שר הביטחון אהוד ברק
וצוות המפלגה את תכנית מפלגת העבודה לעתיד
נשמח לראותכם! 
 
בינתיים, אנחנו שמחים לארח היום מכתב פנייה ממזכ"ל המפלגה ח"כ איתן כבל תחת הכותרת "תורמים לעבודה":

תומכים יקרים,
 
התגייסותו של כל אחת ואחד מאיתנו חיוניים להצלחתנו בבחירות. נכונותכם לתרום למפלגת העבודה תסייע בידינו לכיסוי ההוצאות הכספיות של מערכת הבחירות .מסע הבחירות הינו מאמץ מרוכז הדורש מעורבות גבוהה ומשאבים רבים ולכן כל תרומה היא בעלת משמעות.

אתם מוזמנים לתרום בכרטיס אשראי, בהמחאה, או במזומן:

תרומה בהמחאה – אנא שלחו המחאה מחשבונכם האישי לפקודת "מפלגת העבודה" לכתובת: בית מפלגת העבודה, רחוב אורים 1, ת.ד. 62033, תל-אביב 61620. הנכם מתבקשים לצרף להמחאה את הפרטים הבאים על דף נפרד: שמכם, מספר תעודת זהות, תאריך לידה, כתובת מלאה, פרטי הצ'ק ומספר טלפון ליצירת קשר. כמו-כן, עליכם לחתום על ההצהרה באה:
 
"הריני מצהיר בזאת כי סך התרומות שהעברתי, אני ובני ביתי, למפלגת העבודה (כולל תרומה זו) במהלך השנה הנוכחית אינו עולה על 2,000 ₪. " חתימה____________________


 
לתרומה במזומן – עליכם להגיע בעצמכם לבית המפלגה, להזדהות אישית באמצעות תעודת זהות או דרכון או רישיון נהיגה ולמלא הצהרה כנדרש.
 
אני מודה לכם מראש על תשומת הלב והאכפתיות.

איתן כבל, מזכ"ל מפלגת העבודהThis message was sent from mitnadev@havoda.org.il to polittit-takam@kba.org.il. It was sent from: Einat Wilf, רחוב מנחם בגין 116 קומה 5, תל אביב, IL 12345, Israel. You can modify/update your subscription via the link below. Email Marketing Software

Manage your subscription  


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית