עוד 42 יום לבחירות - מתנדבים לעבודה ב"העבודה"
עוד 42 יום לבחירות - מתנדבים לעבודה ב"העבודה"
30.12.2008
 

 

  עוד 42 יום לבחירות
אלה שיכולים - עושים, אלה שיכולים יותר - מתנדבים
 
חברים יקרים,
 
מי אמר שרוח ההתנדבות פסה מן העולם?!
 
לפני מספר ימים קם מטה המתנדבים של מפלגת העבודה לכנסת ה- 18. הרבה קטני אמונה אמרו שכבר אין דבר כזה מתנדבים, והנה, אנחנו שמחים לדווח שמספר האנשים שפנו למפלגה בבקשה לסייע הצלחתה הוא: 3864! והמספר רק עולה מיום ליום.
 
בעזרתכם האדיבה אנחנו יוצאים לדרך! החל מהיום במהלך השבוע, נשלח לכם אימייל שבו נעדכן אתכם לגבי הזדמנויות שונות להתנדבות. באימייל נשמח לדווח על יוזמות מקוריות, רעיונות חדשים, פעילויות שעשיתם ושבכוונתכם לעשות ושאתם זקוקים למתנדבים נוספים כדי להוציא אותן לפועל. אנא שלחו לנו מכתבים, תמונות וקטעי וידאו של דברים שעשיתם ואנחנו נשמח לפרסם זאת פה.
 
אז מה אפשר לעשות?
  • להוכיח אזרחות טובה! ברוח הזמן חשוב לנו להפנות את רוח ההתנדבות להפגנת סולידריות עם אזרחי המדינה הסופגים את ההפגזות. אם אתם מעוניינים לארח אנשים בביתכם אנא פנו למחלקות הרווחה בעיריות שלכם.  בת"א ניתן לפנות לטלפון 03-5238888 בירושלים 02-5314600 ובחיפה 1700507002. אתר הומלס הקדיש חלק באתר בו ניתן לפרסם מודעה המציעה לארח את תושבי הדרום. יוזמה דומה קיימת באתר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א. ככל שנשמע על פעילויות סולידריות נוספות, נשמח להביא אותן לידיעתכם.
  • לגייס מתנדבים נוספים! אנא הפנו אלינו מכרים ומוקירים המעוניינים להתנדב ולסייע למפלגה. אנא דאגו שהם יירשמו כאן באתר או ישלחו לנו אימייל. בכל יום נפרסם את מספר המתנדבים שלנו וביחד נוכיח שדווקא כשהאתגר קשה יותר, ההיענות רבה יותר!
  • לשכנע מצביעים מתלבטים – רבים המתלבטים בין הצבעה למפלגה העבודה לבין הצבעה למפלגות אחרות. חוד החנית של פעילות מטה הבחירות תתרכז בשכנוע מתלבטים, ובעיקר אלה שהצביעו בעבר למפלגה. נדרשים אנשים בעלי סבלנות, כושר שכנוע, חשיבה מהירה ואינטליגנציה רגשית גבוהה. בכל ערב בימים ראשון עד חמישי יתכנסו במטה הבחירות בשעות 9:00 בבוקר עד 13:00 ובשעות 16:00 עד 22:00 מתנדבים הפועלים לשכנע מתלבטים. אם אתם מעוניינים לסייע בכך אנא הירשמו לשעות הנוחות לכם כאן או לחילופין, צרו קשר עם יעל גפן במטה חוזרים לעבודה – 03-7113022. כמובן - אתם יכולים גם עצמאית בשטח – שכנעו חברים, ארגנו חוגי בית (אם אתם רוצים עזרה להזמין את אחד מחברי הכנסת, אנא צרו איתנו קשר).
  • לסייר באינטרנט, להגיב לבלוגים ולמאמרים וספרו לנו על טיעונים מנצחים שעשיתם בהם שימוש. מצורף לעיונכם דף עצות למגיבים באינטרנט ובימים הקרובים נשלח לכם המלצות נוספות.
  • ולבסוף – להיערך ליום בחירות: לקראת הבחירות נשלח לכם את פריסת הקלפיות הארצית ו כל אחד מכם יוכל להירשם לסייע בהתנדבות באחת הקלפיות – בינתיים אנא שריינו את ה- 10 בפברואר שהוא יום שבתון. לאחר שתצביעו, אנא פנו את היום כדי לסייע לכולנו להצליח. נזדקק לאנשים בקלפיות, בפנים ובחוץ, הסעות וטלפונים להמריץ את כל התומכים ששכנענו ללכת ולהצביע.
  • וכמובן – אם יש לכם יכולות מיוחדות, מחשוב, תכנות, אינטרנט, ניהול, ארגון, חשיבה, יצירתיות, נשמח אם תציעו לנו דרכים שבהן נוכל להיעזר ביכולות המיוחדות שלכם.
מי אנחנו?
 
יו"ר מטה המתנדבים – ד"ר עינת וילף, מועמדת מטעם מפלגת העבודה לכנסת ה- 18, ממוקמת במקום ה-14 ברשימה, מנהל המטה- גיל גולדנברג, רכז המטה- יוני רגב, דנה רייזין ואדיר ינקו - מטה.

אנחנו יושבים בבית קלקא בתל אביב, רחוב מנחם בגין 116 בקומה החמישית. אם אתם רוצים לבוא לסייע לנו במטה עצמו, להכין את האימיילים, להיות בקשר עם כל מטות המפלגה כדי לשמוע על הצרכים ולגייס מתנדבים נוספים נשמח אם תבואו (רק תודיעו לנו מראש כדי שנדאג לקבל אתכם יפה).

ברכות חמות,

ד''ר עינת וילף
מטה מתנדבים
mitnadev@havoda.org.il
http://www.havoda.org.il/90-he/Party.aspx
03-7113006

 This message was sent from mitnadev@havoda.org.il to polittit-takam@kba.org.il. It was sent from: Einat Wilf, רחוב מנחם בגין 116 קומה 5, תל אביב, IL 12345, Israel. You can modify/update your subscription via the link below. Email Marketing Software

Manage your subscription  

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית