זה הזמן להצביע מהראש - הצביעו ל"העבודה"
זה הזמן להצביע מהראש
ח"כ אורית נוקד, כנסת ישראל

‏יום ראשון י"ז כסלו תשס"ט

‏14 דצמבר 2008

  

 

 

 

 

זה הזמן להצביע מהראש

 

לפני שבוע בחר בי מחוז הקיבוצים לנציגתו ברשימת "העבודה" לכנסת ה-18. התוצאות מבטאות עשייה ענפה לאורך כל תקופת כהונתי בכנסת וקשר אמיץ עם ציבור החברים.

 

תודה לכם חברים. תודה לכם שהבעתם מחדש את אמונכם בי ובדרכי - דרכנו, תודה שידעתם להשיב תמיכה ותודה על אחוז ההצבעה הגבוה מהממוצע הארצי שהוכיח מחדש שהמחוז שלנו הוא הלב הפועם של מפלגת "העבודה". מחוז הקיבוצים ידע מאז ומעולם  שמפלגת "העבודה" היא הבית שלו, וכשצריך הוא נרתם להגן עליו.

 

כעת אנו צועדים קדימה אל הבחירות הכלליות ושם נכון לנו אתגר משמעותי. מהבחירות המקדימות אנו יוצאים מאוחדים וחזקים. יש לנו נבחרת איכותית עם מועמדים מנוסים ופנים חדשות ורעננות, יש לנו חזון ויש לנו דרך. לנו באמת יש דרך!

 

כולנו מודעים לחוסר האהדה הציבורית לה זוכה יו"ר המפלגה. אהוד ברק לא חף מטעויות. הוא פגע בעצמו, במפלגה, באנשים שהלכו עמו כברת דרך ארוכה, אך הוא לא פגע בטובת המדינה. כל החלטה שלו התקבלה לאחר שיקול דעת מעמיק ומתוך אחריות לאומית.

                                   

אני משוכנעת שאם נעבוד בשיתוף פעולה ונבטא את מחויבותנו לציבור הבוחרים, אפילו נוכל להגדיל את כוחנו בבחירות הארציות. יש לנו נבחרת מרשימה של מועמדים ראויים להנהגת המדינה. זה הזמן להחליט שאנו מצביעים מהראש ולא מהבטן. 

 

                                                                                                                    שלכם,

אורית

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית