הנחיות נוספות לקראת הבחירות (פריימריס) במפלגת העבודה שתתקיימנה השבוע ביום שלישי 2.12.08 - בקיבוץ שיש בו קלפי
הנחיות נוספות לקראת הבחירות (פריימריס) במפלגת העבודה שתתקיימנה השבוע ביום ג' 2.12.08
30.11.2008

 

 

להעביר דחוף וליידע את החברים


לכבוד

אחראי/ת על הבחירות - פריימריס - במחוז הקיבוצים

בקיבוץ שיש בו קלפי

 

שלם רב,

 

הנחיות נוספות לקראת הבחירות (פריימריס) במפלגת העבודה שתתקיימנה השבוע ביום שלישי 2.12.08

 

עם הצטרפותו של השר בנימין (פואד) בן-אליעזר להתמודדות, להלן הרשימה הארצית המעודכנת. (ההצבעה ע"י בחירה בלחיצה באצבע על תמונת הנבחר  ע"ג צג מסך המחשב):

    חשוב ליידע את החברים על השינוי:  יש להצביע עבור לא פחות מ-5 ולא יותר מ-8.

 

מחוז בחירה

שם

מספר מועמד/ת

ארצי

אביטל קולט

1

ארצי

אופנהיימר יריב

2

ארצי

ביתן אסתר

3

ארצי

בן-סימון דניאל

4

ארצי

ברוורמן אבישי

5

ארצי

גלעדי אלון

6

ארצי

דיין-מדר רות

7

ארצי

הרצוג יצחק (בוג'י)

8

ארצי

וילנאי מתן

9

ארצי

וילף עינת

10

ארצי

חילו נדיה

11

ארצי

יחימוביץ שלי

12

ארצי

סברדלוב ולדימיר

13

ארצי

פינס-פז אופיר

14

ארצי

פרץ עמיר

15

ארצי

שטרית שמעון

16

ארצי

שקד אבי

17

ארצי

תמיר יולי

18

ארצי

בן-אליעזר בנימין (פואד)

19

 

 

 

שכונת

וייס מאיר

יש להצביע

רק עבור 1

שכונות

זילברמן אמנון

שכונות

מרציאנו יורם

 

 

 

ארצי עולים

גולד מיקי

יש להצביע

רק עבור 1

ארצי עולים

ליטינצקי לאון

 

 

 

קיבוצים

ויזנסקי נמרוד

יש להצביע

רק עבור 1

קיבוצים

נוקד אורית

 

שלב 1: הקלדת תעודת הזהות של המצביע. כניסה מאחורי הפרגוד. בחירת שפה ע"י נגיעה במסך בשפה שבחרת ולחיצה על "תחילת הצבעה".

שלב 2: בחירה לרשימה הארצית, ע"י נגיעה על תמונות המועמדים. המועמדים שנבחרו ייצבעו בירוק. במידה וחלה טעות, יש לגעת שנית במועמד אותו רוצים להוריד. הצבע הירוק ייעלם ויש לבחור במועמד החדש. לאחר סיום ההצבעה לארצי יש ללחוץ על "אשר בחירתך" ויופיע מסך לאשר סופית את הבחירה.

שלב 3: יופיע מסך בחירה לרשימת השכונות. יש לבחור מועמד אחד בלבד ולגעת "באשר בחירתך" ו"אשר סופית". במקרה שחלה טעות- ההנחיה ע"פ סעיף 2.

שלב 4: יופיע מסך בחירה לרשימת עולים. ההנחיות כמו בשלב 3.

שלב 5: יופיע מסך בחירה לרשימת קיבוצים. הנחיות כמו בשלב 3.

 

נציגי חברת "טלדור" יביאו עמם:

 

  1. פנקס שבו יש למלא בכתב-יד את פרטי המצביע וחתימתו (בניגוד להנחיות שהפצנו, צריך יהיה בקלפי לרשום את החברים שיגיעו להצביע). לא יהיה ספר בוחרים מודפס.

ייתכן שיגיעו לקלפי שלכם מצביעים אשר לא שובצו בקלפי שלכם (ע"פ החומר ששלחנו אליך). גם הם רשאים להצביע אצלכם.

  1. מצ"ל טבלה בה מצוין מספר המחשבים שיוצבו בכל קלפי, כולל פרטי הטכנאי (לא השומר). לכל עמדת מחשב יש להכין שולחן. הפרגוד/ים יובא/ו עם החומר לקלפי ע"י נציג חברת "טלדור".
  2. בלילה שבין יום שני ליום שלישי, בשעה 23.00 לערך, יגיע נציג חברת "טלדור" (שומר) לקבל את המפתח של מיקום הקלפי על-מנת לפתוח את המקום. הוא יקבל את הטכנאי שאחראי על התקנת המחשב/ים וישמור עד לפתיחת הקלפי. השומר ייצור עמך קשר טלפוני. אנו מבקשות לקבל את הנציג בסבר פנים יפות, גם אם השעה מאוחרת ולאפשר לו תנאי סביבה הולמים (שתייה, כיבוד וכו').

במידה ולא יגיע אליך השומר בשעה היעודה, יש להתקשר לטלפונים הבאים:

מוקד 9298111- 03, חיים – 6664378- 050, אסף- 7287251- 050.

כמו כן ליידע גם את חניק – 2578279- 052, או בבית – 9374742- 03.

  1. את פרטי היו"ר וסגנו לקלפי בקיבוצך- אנשי חברת "טלדור" נעביר אליך מחר יום שני. אנו מזכירות לכם: שעות פתיחת הקלפי משעה 10.00 עד 21.30. יש להגיע עם תעודה מזהה!.
  2. הודעה לבוחר: לא כולם קיבלו הודעה לבוחר עם מיקום הקלפי. כמו-כן נפלו גם טעויות, בחלק מההודעות לבוחר לגבי מיקום הקלפי. בכל מקרה, ניתן לראות הפרטים הנ"ל באתר המפלגה: www.havoda.0rg.il. בנוסף, כל אחראי/ת בחירות קיבל מאתנו את פריסת הקלפיות ברחבי הארץ.
  3. המרצה: אנו חוזרות ומדגישות- יש להשתמש בפלט של בעלי זכות ההצבעה בקיבוצך, אותו קיבלת לצורך ההמרצה. אנו מבקשות לארגן הסעות לחברים, במהלך יום ההצבעה, בקיבוצים בהם אין קלפי.
  4. שילוט: בחלק מההודעות לבוחר נפלה טעות במיקום הקלפי, אנו מבקשות להכין שילוט בהתאם.

                                    בהצלחה לכולנו

חניק מרשק                                                       חנה גלובינסקי

יו"ר ועדת הבחירות במחוז                                    מזכירת ועדת הבחירות במחוז

2578279- 052                                                  3251059- 052

  

אתרים קיבוצים - טכנאים למחשבים

 

נייד

שם טכנאי לא השומר

סדרן

מיקום

קוד קלפי

ישוב קלפי

קוד ישוב

מס מחשבים

052-2711128

דוד

 

קיבוץ אור הנר-מועדון

105

אור הנר

0067

ב

 

צוות דורון 2

1

קיבוץ אפיקים-גן עינב

108

אפיקים

0176

ב

052-8442904

רן

1

קיבוץ בארי-מועדון לחבר

113

בארי

0399

ב

052-5550919

גיא לוקר

 

קיבוץ בית השיטה-בית מרחב

117

בית השיטה

0242

ב

052-2711128

דוד

 

קיבוץ גבים-מועדון לחבר

126

גבים

0424

א

052-8706245

אחיקם שרביט

 

קיבוץ גבע-מזכירות

127

גבע

0086

ב

054-4607030

עידן גרוס (דרך אפי)

 

קיבוץ גבעת ברנר-מועדון פייס

129

גבעת ברנר

0147

1

 

ניר

 

גבעת השלשה - ספריה

130

גבעת השלושה

0870

1

050-7828919

אלון (דרך עידן גרוס)

 

קיבוץ גבעת חיים מאוחד-מועדון חברים

131

גבעת חיים מ

0173

2

050-8253376

קובי גבאי

 

קיבוץ גבת- בית הרשל

133

גבת

0133

1

054-4607030

עידן גרוס (דרך אפי)

 

קיבוץ שילר גן שלמה-מועדון ליד חדר אוכל

136

גן שלמה

0144

1

 

צוות דורון 2

 

קיבוץ גשר-מועדון לחבר

137

גשר

0305

1

 

צוות דורון 2

 

קיבוץ דגניה א'- מעדניה חדר אוכל למטה

138

דגניה א'

0062

2

 

צוות דורון 2

 

קיבוץ דגניה ב' -חדר אוכל

139

דגניה ב'

0079

1

052-2524014

גיא גולדברג

 

הגושרים-מועדון לחבר

142

הגושרים

0356

1

 

צוות דורון 1

1

קיבוץ יגור-מועדון

158

יגור

0096

2

050-8253376

קובי גבאי

 

קיבוץ יפעת-מועדון דורות

160

יפעת

0134

1

054-5534404

ארז פינטוק

 

קיבוץ יראון-מועדון לחבר

162

יראון

0623

1

054-4665445

חנן שוורצמן

 

קיבוץ כברי- חדר ישיבות חדש

167

כברי

0576

2

052-2524014

גיא גולדברג

 

קיבוץ כפר סאלד-מועדון

176

כפר סאלד

0345

1

052-2832886

אריה גאון

 

קיבוץ לוחמי הגטאות-חדר ישיבות בסנטר

181

לוחמי הגיטאות

0595

1

 

צוות דורון 2

 

קיבוץ מסדה-חדר ישיבות במזכירות

186

מסדה

0263

1

 

יובל (חבר שי)

1

קיבוץ מעגן מיכאל-מועדון האסם

187

מעגן מיכאל

0694

3

052-2453785

אפי

 

קיבוץ משמר הנגב-מועדון לחבר

192

משמר הנגב

0395

1

054-7403566

מיכאל רונן

 

קיבוץ משמר העמק-מזכירות

193

משמר העמק

0130

1

054-7440344

דורון + כונן

 

קיבוץ משמר השרון-מועדון

194

משמר השרון

0194

1

050-5452852

אור (דרך עידן גרוס)

 

נען - מועדון

198

נען

0158

1

054-4665445

חנן שוורצמן

 

קיבוץ עברון-מועדון לחבר

206

עברון

0376

1

052-2832886

אריה גאון

 

עין המפרץ - מועדון לחבר

210

עין המפרץ

0289

1

054-7403566

מיכאל רונן

 

קיבוץ עין השופט-מועדון לחבר

211

עין השופט

0270

1

052-5550919

גיא לוקר

 

קיבוץ עין חרוד איחוד - חדר אוכל

212

עין חרוד א

0089

1

052-5550919

גיא לוקר

1

קיבוץ עין חרוד מאוחד-חדר אוכל

213

עין חרוד מ

0082

2

050-7580166

ארז

 

קיבוץ צובה - מועדון

220

צובה

0465

1

050-8150000

גיא

 

קיבוץ קטורה - מועדון

223

קטורה

1052

1

054-6978934

רותם + כונן

 

קיבוץ קלי'ה-מזכירות משרדי הישוב

224

קליה

3601

1

054-5867272

בנצי

 

קיבוץ רביבים- מועדון

234

רביבים

0354

1

 

צוות דורון 1

1

קיבוץ רמת יוחנן-מועדון לחבר

242

רמת יוחנן

0178

2

050-7580166

ארז

 

קיבוץ רמת רחל - מועדון

243

רמת רחל

0127

1

052-8442904

רן

 

רעים- במועדון

244

רעים

0713

2

052-2524014

גיא גולדברג

 

קיבוץ שדה נחמיה-בניין המזכירות

248

שדה נחמיה

0329

1

 

יובל (חבר שי)

 

קיבוץ שדות ים-מועדון בריזה

249

שדות ים

0327

1

 

גיורא

1

קיבוץ שפיים-מזכירות - חדר ישיבות

252

שפיים

0232

3

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית