ח"כ נדיה חילו מתמודדת בפריימריס ברשימה הארצית למפלגת העבודה - מכתב לחברות
ח"כ נדיה חילו מתמודדת בפריימריס ברשימה הארצית למפלגת העבודה
24.11.2008

 

חברה יקרה,

 

מזה שנתיים וחצי, מאז זכיתי לאמונן של נשים רבות ונבחרתי לכהונת ח"כ, אני עומדת בחזית המאבק לקידום מעמד האשה וזכויותיה ופועלת לקידום חקיקה בתחום זה, כמו גם בנושאים חברתיים נוספים הקרובים ללבי ולליבן של נשים ואמהות בכל הארץ.

 

אני מאמינה כי נשים הן כוח מניע במכלול רב של תחומי חיינו בארץ וכי יש לאפשר לכל אישה את הזכות להתפרנס בכבוד תוך שמירה על זכויותיה ותוך אפשרות לבניית התא המשפחתי.  יזמתי  הצעת חוק להארכת חופשת הלידה, שהתקבלה בכנסת. בנוסף פעלתי להכרה בהוצאות טיפול במטפלות ועוד. למרות ההצלחות שזכיתי לראות, חשוב כי נזכור כולנו כי המאבק רק בתחילתו ועדיין דרך ארוכה לפנינו בקידום זכויות הנשים בישראל.

 

כיו"ר הועדה לזכויות הילד שמתי לי למטרה להיות פה לילדי ישראל כולם, שלצערי אינם זוכים לייצוג הולם וקולם אינו נשמע. פעלתי ליזום ולקדם הצעות חוק כגון הגבלת מספר הילדים בגני הילדים, מניעת אלימות במשפחה והצעות נוספות, מתוך אמונה בחובתנו ולטפח את דור ההמשך ומתוך רצון להעניק לכל ילדה וילד בארץ את הזכויות הבסיסיות ביותר כגון בריאות, מזון וחינוך כמו גם בטחון אישי בבית ומחוצה לו. 

 

כחברה במפלגה סוציאל דמוקרטית, פעלתי רבות לקידום השיוויון בין אוכלוסיות שונות מרבדים שונים בארץ. אני מאמינה כי כל אדם בארץ צריך וזכאי לחוש עצמו חלק מהחברה הישראלית ובכוונתי להמשיך ולקדם את הנושא.

 

לקראת הבחירות הקרבות, אני פונה אליך ומבקשת שוב את אמונך כדי שיחד נמשיך לקדם את הנושאים החשובים הללו בכנסת הבאה.

 

אשמח לכל סיוע תמיכה, או עזרה מצידך,

 

שלך - חה"כ נאדיה חילו

 

ליצירת קשר:

מטה 03-6597932 ,03-6599939 .

גילי מאי 050-6233623 , ענבר שילה 0506233789.

 

http://www.nadiahilo.org.il , nadiachilo@gmail.com

  

ח"כ נאדיה חילו

אחת בשביל כולם

יוזמת, עושה ומשנה.


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית