ח"כ קולט אביטל - מועמדת ברשימה הארצית במפלגת העבודה - פריימריס 2.12.08
ח"כ קולט אביטל - מועמדת ברשימה הארצית במפלגת העבודה פריימריס 2.12.08

24.11.2008

 

חברים וחברות יקרים,

 

 

הבחירות המקדימות לרשימת "העבודה" לכנסת ה-18 יתקיימו ביום שלישי 2.12.08 וכפי שאתם יודעים אני מתמודדת ברשימה הארצית.

 

אני מתייצבת בפניכם כשבאמתחתי עשייה עקבית, רצינית ומגוונת וכן הישגים רבים. כחברת כנסת אני מקפידה לשלב  בעבודתי הפרלמנטרית את ניסיוני המדיני כמו גם עשייה חברתית.

 

בזירה הבינלאומית אני מייצגת את הכנסת בארגון לביטחון אירופה (אבש"א), חברה בפורומים של המפלגות הסוציאליסטיות באירופה וכן, אני פועלת לצירוף מדינת ישראל כחברה בנאט"ו.    אני נמנית על מקימות נציבות הנשים הבינ"ל IWC, מיסודו של האו"ם, הפועלת למען שילוב נשים בתהליכי מו"מ מדיניים. נציבות המורכבת מנציגות בכירה ישראלית, פלשתינית ובין לאומית.

הקמתי את תנועת "בית אחד" ויזמתי את חוק "פדיון הבית" שמטרתו להעניק פיצוי למתנחלים שמצויים מחוץ לתוואי גדר ההפרדה ומעוניינים להתפנות כבר עכשיו.

 

המאבק למען ניצולי השואה מהווה מרכיב עיקרי בפעילותי בכנסת. לאחרונה התמקד מאבקי  ביישום המלצות ועדת דורנר. בעקבות זאת, ממשלת ישראל ערכה תיקוני חקיקה מרחיקי לכת למען ציבור ניצולי השואה וניצולים רבים כבר החלו לקבל את הכספים המגיעים להם. המשימה עדיין לא הושלמה ואני ממשיכה לפעול בנושא ביתר שאת.

 

על מנת לקדם סטודנטים וצעירים בני המגזר הערבי, הקמתי בימים אלה קרן מלגות לסטודנטים בני המגזר במכללת רמת גן. מלגות אלו ייעמדו לרשות הסטודנטים החל משנת הלימודים 2009. עוד אני מקדמת מיזם בעיר נצרת העוסק בהסבה מקצועית והשמה של צעירים אקדמאיים בני המגזר בתחום היי טק.

 

יזמתי חוקים רבים ובניהם: חוק פטור ממע"מ לתרופות מצילות חיים, הצעת חוק המעבירה את אחריות התשלום על הסעות חירום באמבולנסים ממבוטחי קופות החולים לקופות עצמן, חוק הקובע הקמתה של מועצה לאומית למזון ובטחון תזונתי, שמטרתה הענקת רשת בטחון תזונתית לכל אזרחי המדינה,  וחוקים למען פיתוח ירושלים.

 

בכוונתי להמשיך לפעול לקידום נושאים אלו ונושאים נוספים והעבודה עדיין מרובה. כמי שערכי תנועת העבודה הם נר לרגליה, האמנתי, מאז ומעולם, בשילוב המלא בין עשייה מדינית וחתירה לצדק חברתי במטרה להפוך את מדינת ישראל למדינה בטוחה, שלווה וצודקת, הדואגת לרווחת כל אזרחיה. כך אני פועלת ואמשיך לפעול תוך הקפדה על אמינות, טוהר מידות וניקיון כפיים.

 

אני פונה אליכם ומבקשת את תמיכתכם בי על מנת שאוכל להמשיך בעשייה.

 

שלכם - ח"כ קולט אביטל

 

טל: 02-6408434 , פקס: 02-6408909 , עודד פריד: 050-9168884

מייל: avitalk@knesset.gov.il  , אתר : www.coletteavital.org.il

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית