בחירות ליו"ר מפלגת העבודה - סבב שני
בחירות ליו"ר מפלגת העבודה - סבב שני

30.5.2007

לכבוד:

אחראי/ת על הבחירות ליו"ר מפלגת העבודה

מחוז הקיבוצים

 

שלום רב,

 

הנדון: בחירות ליו"ר מפלגת העבודה - סבב שני

 

 

אנו נערכים בזמן קצר ביותר, לסבב שני לקראת הבחירות ליו"ר המפלגה, שתתקיימנה: ביום  שלישי 12.6.07.

המועמדים שעלו לסבב השני הם: איילון עמי וברק אהוד.

 

בראשית רוצים אנו להודות לכל אחת ואחד מכם בקיבוצים ולדודו פדות- מנהל הבחירות במפלגת העבודה, על הנאמנות, המסירות והאחריות שלקחתם על עצמכם, בניהול מערכת הבחירות שהתקיימו בתאריך 28.5.07.

 

דברי יאנוש קורצ'ק מבטאים את אשר בלבנו אליכם:  "אחים אנו בני ארץ אחת. מאחורינו דורות של גורל משותף – בטוב וברע – ודרך אחת משותפת וארוכה לכולנו".

 

אנו רואים בך כמי שאחראי/ת על הבחירות בקיבוצך גם בסבב השני. רק במידה וניווצר ממך להיות אחראי/ת, יש לקבוע דחוף ביותר מחליף/ה ולדווח לנו על כך, בפקס עד ליום שלישי 3.6.07. מצ"ל טופס.

 

להלן הנחיות כלליות:

 

קלפיות ומיקומן: ע"פ החלטת ועדת הבחירות המרכזית, חלוקת הקלפיות ומיקומן היא כפי שהיתה בסבב הראשון בבחירות ליו"ר, והדבר אינו ניתן לשינוי. אשר על כן הנכם מצביעים באותו הקיבוץ בו הצבעתם בסבב הראשון.

שעות פתיחת הקלפי: כמו בסבב הראשון, משעה 08.30 ועד 21.00.

אחראים על הבחירות בקיבוץ בו הנכם צריכים להצביע: האחראים על הבחירות הנם אותם חברים/ות שהיו בבחירות בסבב הראשון. במידה ויהיה שינוי אנו נודיע לכם, כולל פרטים לקשר. במידה ולא שמרתם על פרטי הקשר של האחראי/ת אנא פנו אלינו ואנו ניידע אתכם.

ההצבעה בקלפי עם תעודה מזהה: חובה להגיע לקלפי עם תעודה מזהה (רשיון נהיגה, תעודת זהות). אנא ידעו את החברים על כך על-מנת שיצטיידו טרם הנסיעה לקלפי.

ניוד החברים להצבעה בקלפי: אנו מודעים לקושי בהערכות הקיבוץ להסעת החברים לקלפי, ובקושי של החברים (בעיקר קשישים) לנסוע ולהצביע בקיבוץ השכן. אף על פי כן נבקשכם להערך להסיע את החברים ולפרסם זאת בקרב החברים. חשוב לאפשר לחברים לממש את זכותם להצביע. יש חשיבות רבה למכסום אחוז ההצבעה בקרב חברי הקיבוצים בבחירות.

לגבי קיבוצי עוטף עזה: ההצבעה בקלפי, בינתיים ללא שינוי, כפי שהיה בסבב הראשון- יכולים להצביע בקיבוץ השכן או בכל עיר בארץ, כל זמן שלא תתקבל הנחייה אחרת הקשורה למצב הביטחוני באזור.

 

במידה ותהיינה הנחיות נוספות נעביר אליכם בהתאם לצורך.

 

                                                           

בברכה

 

חניק מרשק      חנה גלובינסקי

מזכירת המחוז     מזכירת המחלקה

                                        יו"ר ו. הבחירות

 

 

העתקים ל:

ח"כ אורית נוקד

זאב (ולוולה) שור - יו"ר המחוז, מזכיר תק"צ

חברי ועדת הבחירות במחוז הקיבוצים

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית