בחירות למשמרת הצעירה במפלגה ובמחוז - יום ג', 31/5

 

 

 

30.5.2016

 

לכבוד:

נאמנים בקיבוצים - מחוז הקיבוצים, צירי/ות ועידה 9 במחוז הקיבוצים

 

שלום רב,

 

בחירות למשמרת הצעירה במפלגה ובמחוז

 

מחר יום שלישי ה-31.5.2016 יתקיימו בחירות במשמרת הצעירה (בארצי ובמחוז). שתי מערכות בחירות תתקיימנה מחר:

 

1.      בחירת יו"ר משמ"צ במחוז הקיבוצים. יש לנו 2 מועמדים מאוד ראויים: כהן טל (מקיבוץ אלונים) ושחר בועז (מקיבוץ יגור). מסיים את תפקיד זה במחוז אבישי בן אהרון (ראש הנקרה).

 

2.      בחירת צירי ועידה במחוז הקיבוצים. הוקצו למחוז 15 מקומות. הגישו מועמדות 30 מועמדות ומועמדים חברי קיבוצים/ שכתובתם בקיבוץ או שהוריהם בקיבוץ (ע"פ התקנון). התפקיד העיקרי של הועידה הוא בחירת היו"ר הארצי (במקום חברנו אורי קידר מגבעת ברנר המסיים את תפקידו).

 

3.      המשמרת הצעירה הינו גוף במחוז ובמפלגה שחבריה וחברותיה הם עד גיל 35 (כולל).

 

4.      יש למחוז 582 בעלי זכות בחירה (הכולל גם תקופת הכשרה של חצי שנה ממועד הבחירות).

 

5.      9 קלפיות תהיינה פרוסות בערים מרכזיות ברחבי הארץ. אין קלפי בקיבוצים. המשמעות היא כי חשוב להגיע ולהצביע גם אם הקלפי לא בבית. (בשל מיעוט בז"ב בכל קיבוץ אין קלפי בקיבוץ). חשוב לעדכן ולבדוק עם הצעירים בקיבוצך בעלי זכות ההצבעה. מי שאין לו הנתון יכול לפנות אלי.

 

6.      שעות פתיחת הקלפיות: משעה 16.00 עד 22.00.

 

7.      מיקום הקלפיות:

קריית שמונה: רח' ההסתדרות 1, עפולה: רח' עומר 5, חיפה: רח' חורי 1, נתניה: רח' וייצמן 24, ירושלים: רח' אלחריזי 9, תל אביב: בית התק"צ רח' ליאונרדו דה וינצ'י 13, רחובות: רח' הרצל 226, באר שבע: רח' המשחררים 20.

 

 

מאחלת הצלחה גדולה לכל המתמודדים, כולם טובים וראויים. משימה כבדה ורבה עומדת לפנינו, הן במחוז והן ברמה הארצית. הצעירים הם העתיד שלנו ולאחר הבחירות נתגייס כולנו לקידום הפעילות בקיבוצים ובמפלגה.

 

למסיימים - אורי קידר - תודה רבה על תקופה רבת פעילות הן כיו"ר המחוז ואח"כ כיו"ר המשמ"צ הארצי - על שנים של פעילות ערכית, אידיאולוגית ומלחמה על עתידה ופניה של המדינה והחברה.

 

תודה לאבישי בן אהרון והצלחה בהמשך הדרך.

 

בברכה

מזכירת המחוז

 

העתק:

ניר מאיר - יו"ר המחוז, מזכיר תק"צ

ח"כ איתן ברושי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית