מכתב לחברים הצעירים והזמנה לוועידת המשמרת הצעירה של העבודה

7.7.2011

 

מכתב לחברי המפלגה הצעירים ממזכ"ל המפלגה ויו"ר המשמרת

והזמנה לועידת המשמרת הצעירה

 

שלום רב,

 

אנו רוצים לברך את החדשים שבכם על הצטרפותכם למפלגת העבודה! אנו שמחים על כי החלטתם להתפקד למפלגת העבודה, ובכך לנסות להשפיע על דמותה של הפוליטיקה הישראלית ולקדם את הערכים בהם אתם מאמינים בכלים שהמפלגה מאפשרת, והרי שהם רבים ומגוונים.

 

המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה כוללת את חברי המפלגה שגילם עד 35 (כולל).באופן היסטורי תפקידה של המשמרת הצעירה הוא להכשיר את דור ההנהגה הבא של המפלגה, לאתגר את המפלגה ולתבוע ממנה לדבוק בדרכה ובערכיה וכמובן לגייס פעילים ומצביעים כדי להגדיל את האפקטיביות של מפלגת העבודה כהתארגנות פוליטית מרכזית בחברה הישראלית. בשנה האחרונה קיימה המשמרת הצעירה סמינרים רעיוניים, הובילה את המאבק נגד תופעת הפרטת ההוראה והעסקת "מורי קבלן", הקימה אוהל מחאה כנגד מדיניות ההפרטה והייבוש שהובילה לשריפה בכרמל (תמונות (השתתפה במאבק העובדים הסוציאליים ועוד.

 

כל זאת במקביל להתרחבות מאסיבית בפעילות המקומית. אל תאי הסטודנטים הותיקים שלנו "אופק" באוניברסיטה העברית ו"דור חדש" באוניברסיטת תל אביב, הצטרפו שישה תאי "אופק" חדשים - בחיפה, בבאר שבע, בסמינר הקיבוצים, בבר אילן, בתל חי ובטכניון. התרחבות נוספת מתוכננת לשנה הבאה.

 

ביום שישי הקרוב בין השעות 9:30-14:30 תיערך ועידת המשמרת הצעירה בסמינר הקיבוצים בתל אביב. הועידה תעסוק בנושא הפעילות הסוציאל-דמוקרטית בבמה המוניציפאלית. גם המועמדים לראשות המפלגה יגיעו, וכמובן הרבה אנשים טובים ואפילו בירה קרה... מה עוד צריך ? לאירוע בפייסבוק

 

למעוניינים לקבל עדכונים מהמשמרת נא להשיב במייל חוזר ל: mishmeret.tzeira@gmail.com

 

מקווים לראותכם בועידת המשמרת ובפעילותה!

 

שלכם בברכת חברים,

חיליק בר, מזכ"ל המפלגה

מיכל בירן, יו"ר המשמרת הצעירה


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית