מפקד למפלגת העבודה - תשלום חברי קיבוץ

 

                                               

לכבוד:

נאמן/ה בקיבוץ

                                             

שלום רב,

 

תשלום חברי קיבוץ לשנת 2016 בצ'ק מרוכז - מפקד למפלגת העבודה

 

אנו בפתחה של שנת התפקדות חדשה. שנה בה אמורות להתקיים מערכות בחירות לכל מוסדות המפלגה: ועידה, מרכז, לשכה. ושל בעלי תפקידים במפלגה: יו"ר, מזכ"ל וראשי תאים כמו תא חברות, תא גמלאים ועוד.

 

כידוע, בהתאם להחלטות המפלגה, יש משמעות גדולה למספר המתפקדים, לצורך חישוב המפתח למספר הנציגים המוקצה לכל סניף/מחוז במוסדות המפלגה. (60% מצביעים למחנה הציוני בכנסת ה-20 ו-40% מתפקדים). בנוסף, קיימת ההחלטה על תקופת הכשרה של חצי-שנה לצורך הזכות לבחור ולהיבחר. מוסדות אלו יהיו לארבע השנים הבאות!

 

אשר על כן, אנו פותחים בשנת 2016 במבצע "חבר מביא חבר", על-מנת להכפיל את מספר המתפקדים בקרב חברי הקיבוצים במפלגת העבודה. השאיפה להגיע ל-10.000 מתפקדים. בימים אלו נוכחנו עד כמה חשובים גודלנו ומעמדנו במפלגה, בכל הקשור להחלטות בתקציב המדינה, כמו ההסרה מחוק ההסדרים את נושא החקלאות: הרפורמות בענף הצאן, הפטם, הצמחים והמדגה, תוספת לקרן לנזקי טבע, מענקים לרופאים בפריפריה, הכנסת/השארת קיבוצים רבים בהטבות המס בפריפריה, קידום הטיפול בשיוך דירות, תוספת תכנונית של אלפי יחידות דיור (המאפשר גידול וצמיחה דמוגרפית), בחינוך ועוד, זאת ועוד בסיוע נבחרי מפלגת העבודה וראשי התנועה הקיבוצית.

 

מהניסיון של מספר קיבוצים, נוכחות במקום ציבורי של חבר/ים (כמו חדר אוכל למשל) לצורך מבצע התפקדות חברים - נחל עד כה הצלחה רבה!. חשוב לנסות ולעשות זאת בביתך הקיבוצי. עם הוכחות לא ניתן להתווכח - אלא ליישם. הדבר קל יותר עם המעבר לחיוב בתקציב והוצאת צ'ק מרוכז.

 

אנו מתכננים כנסים אזוריים לחשיפת תכנית עבודת המחוז לשנת 2016 ולמבצע ההתפקדות הנ"ל. הודעה על כך נפרסם בהמשך. אל תחכו לכנס והחלו במפקד.

 

מי שמעוניין לקיים פגישה, בהשתתפות ח"כ מהמחנה הציוני, מתבקש לפנות אלי, והנושא יטופל בהקדם עד כמה שניתן.

 

הנחיות כלליות:

 

מי שלא ישלם בתחילת 1.16 ייגרע.

 

1.       צורת התשלום: מצ"ל פלט בו מצוין כל הפרטים הנדרשים לתשלום: תאריך התשלום (שימו לב למועד - כל מי שצריך בחודשים הקרובים מתבקש לשלם עבורו עתה), סכום לתשלום ואמצעי התשלום.

2.       תשלום באשראי, הוראת קבע: מי שמשלם באשראי או הוראת קבע - אין צורך לפקוד אותו. מפקד חברים במפלגה יחייב את החבר ישירות במהלך דצמבר 2015.

3.       תשלום בצ'ק מרוכז: יש לפקוד חבר/ה שליד שמו מופיעה ההערה: "צ'ק". לממשיכים אין צורך למלא טופס, רק לחייב בתקציב החבר ולהוציא צ'ק מרוכז.

4.        התפקדות חבר/ה חדש/ה :

א.       מצ"ל טופס התפקדות.

ב.       יש למלא בטופס את הפרטים האישיים בחלק העליון.

ג.        יש להוציא צ'ק אחד מרוכז לפקודת מפלגת העבודה, תאריך לא יאוחר מינואר 2016. אין להוציא צ'ק אישי של החבר או תשלום במזומן!.

ד.       מי שמשלם באשראי - יש למלא כנדרש את הפרטים גם בחלק של תשלום באשראי ואין צורך לשלם עבורו.

ה.      גובה התשלום: גמלאים - חבר מגיל 67, חברה מגיל 65 וצעירים עד גיל 25 שנה - התשלום הוא 55 ₪, כל היתר משלמים 75 ₪.

ו.         גובה תשלום ציר/ת ועידה: גמלאי/ת משלמים 120 ₪, רגיל 180 ₪.

ז.        ראש מועצה התשלום הוא 350 ₪.

ח.      ח"כ- 700 ₪.

 

5.       העברת החומרים עם סיום הטיפול במפקד: יש להעביר אלי ולא למפלגה: את הצ'ק, פלט מעודכן (יש לסמן את הנגרעים - אם יש, ולציין ליד כל שם את גובה התשלום הנדרש - סעיפים ה-ז כאן), והטפסים של החדשים - במהלך ינואר 2016 אני אעביר למפלגה, לאחר עדכון במערכת אצלי. כתובת בלוגו.

 

6.       עומדת לרשותכם ככל שאדרש.

 

בהצלחה

חניק מרשק

מזכירת מחוז הקיבוצים

052-2578279

 

העתק:

ניר מאיר - יו"ר מחוז הקיבוצים, מזכיר תק"צ

ח"כ איתן ברושי

 

 

 

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית