מכתב לחברים למה להתפקד למפלגת העבודה - 2015

10.8.2015

לחברות ולחברים בקיבוצים

שלום רב,

 

האם אכפת לך מה קורה במדינה?

האם את או אתה מצפים שמישהו במדינה יקשיב לך?

במידה וכן, אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו

 

בימים אלו אנו ממשיכים את התפקדות חברי הקיבוצים למפלגת העבודה.

 

אנו מזמינים אותך להצטרף לאלפי החברים והחברות אשר התפקדו כבר השנה.

  

התפקדות למפלגות הינה צעד של מעורבות אישית בחברה הקיבוצית ובחברה בישראל.

 

פוליטיקה אינה מטרה, אלא כלי למימוש השקפת עולם. הכלי הדמוקרטי וההתפקדות למפלגה מהווים דרך להשפיע לקביעת ולשינוי סדר היום. הזדמנות למעורבות והשפעה על מערכות החוק והחקיקה, הממשל, הכלכלה, החברה, המנהל הציבורי, ההשכלה הפורמלית והאקדמאית, הביטחון האישי והלאומי ועוד.

 

שינוי אמתי יתאפשר רק כאשר יותר אזרחים וחברים יהיו מעורבים פוליטית, ולא רק בהצבעה לעת בחירות לכנסת. שינוי יגיע רק אם נצליח לשנות את השיח בכל הקשור למעורבות פוליטית, מתוך חברות ופעילות במפלגה. תמיכה רק לעת בחירות לא תחולל את השינוי.

 

מה עושים? פשוט מאוד. מתפקדים למפלגת העבודה - כולנו. למרות שזה לא "סקסי".  אך זוהי חובה אזרחית, ואין זו בושה ליטול בה חלק. ככל שיהיו יותר חברים במפלגת העבודה, תגדל השפעת התנועה הקיבוצית וההתיישבות במחנה הציוני, במפלגת העבודה ובשיח הפוליטי בכלל. המשמעות: ייצוג הולם לקיבוצים ולהתיישבות בכנסת, יותר חברי קיבוצים החברים במוסדות המפלגה (בשנה הקרובה יתקיימו בחירות לכל מוסדות המפלגה, והמרכיב של מספר המתפקדים הוא קריטי), שותפות ואחריות בכל הנושאים החשובים לנו, כמו: הפשרת הקרקעות, צמיחה דמוגרפית, אופיו של החינוך הקיבוצי, פנסיה, ביטחון, מעמדה ומצבה של החקלאות ועוד. השפעה על הרכב הרשימה לכנסת, שילוב חברנו לתפקידים במשרדים השונים ובמוסדות הלאומיים וכו'.

 

אז מה עושים? ממלאים טופס התפקדות ומחזירים אלינו (דוא"ל: politit-takam@tkz.co.il ליאונרדו דה-וינצ'י 13, ת"א 6140001). התשלום הוא שנתי לפי הפרוט הבא - באשראי או בצ'ק מרוכז של הקיבוץ וחיוב בתקציב (פרטים נוספים ניתן לקבל גם מאיש/ת הקשר בקיבוצך):

 

גמלאי 67 שנה - 55 ₪, גמלאית 62 שנה - 55 ₪, צעיר עד גיל 25 - 55 ₪. כל היתר 75 ₪.

    

בברכה

ח"כ איתן ברושי -  יו"ר המחוז 

ניר מאיר - מזכ"ל התנועה הקיבוצית

חניק מרשק - מזכירת המחוז

                                           


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית