פניה לחברי קיבוצים להתפקד למפלגת העבודה

4.2.2014

שלום לך,

 

התפקדות למפלגת העבודה

 

אנו פונים אליך בעת הזו במטרה משותפת: הגדלת מספרם של חברי הקיבוצים בקרב מתפקדי מפלגת העבודה. כבכל שנה, מתחדש בימים אלו תהליך המפקד של חברי הקיבוצים. אנו רואים בהתפקדות ערך מרכזי, המאפשר לחברי הקיבוצים לממש את הקשר המסורתי והחשוב בינם ובין מפלגת העבודה, ולהביא לייצוג משמעותי של הקיבוצים במסגרת מוסדות המפלגה.

 

בימים אלו, בהן מפלגת העבודה מתחדשת ומרעננת את פניה, אנו פועלים לחדש ולחזק את הברית ההיסטורית בין תנועת העבודה והתנועה הקיבוצית. העת הזו, מעל הכל, היא עת שעשויה להוביל להכרעות מהותיות. בתקופות כאלו, עלינו להתגייס בכל כוחנו להשתתף בקבלת ההחלטות, ולא למצוא עצמנו יושבים על הגדר ומביטים מהצד. עלינו לפעול יחד בכדי לחזק את המפלגה ולהחזירה למרכז המפה הפוליטית כחלופה שלטונית, כאשר אנו לוקחים חלק בהובלת כל תחומי פעילותה.

 

בתקופה מלאת אתגרים, שיתוף הפעולה בין מפלגת העבודה לקיבוצים חשוב ביותר. המפלגה מצידה פועלת כל העת על מנת לגבות את מהלכיה של התנועה הקיבוצית, שממשיכה לפעול כתנועה התיישבותית, ציונית, משימתית ושוחרת שלום. המפלגה מסייעת בסוגיית הקרקעות והשיוך, בטיפול בפנסיה ובוותיקים, בחינוך ובתנועות הנוער, בתמיכה בחקלאות ובתעשייה הקיבוצית.

 

התפקדות מאסיבית תביא להשבת הנציגות הקיבוצית בכנסת לקראת הבחירות הבאות, ותקל עלינו במהלכים המיטיבים עם הקיבוצים במסגרת המפלגתית, כגון החזרת שיטת ההתפקדות למפלגה שהייתה נהוגה בקיבוצים עד לפני שנים מספר.

 

ישנה חשיבות גדולה בחיזוק המפלגה לקראת מהלכים מהותיים בזירה הלאומית: המערכה לקידום תהליך השלום עם הפלסטינים, מאבק על דמותה של החברה בישראל בתחומים הכלכליים-חברתיים ונושאים רבים נוספים שנמצאים על סדר היום הציבורי. אנו מאמינים שבפעילות המפלגתית של חברי הקיבוצים יש בכדי לסייע לנו לקראת האתגרים שעמם נתמודד.

 

מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית. במדינה זו ההכרעות מתקיימות בכנסת, על ידי הנציגים שאותם נשלח אנחנו. לאור כל אלו, זוהי העת לחזק את כוחה והשפעתה של התנועה הקיבוצית במפלגת העבודה, ולצעוד יחד לחזרה להנהגה הלאומית. אנו קוראים לך להתפקד בהקדם למפלגת העבודה, ולאפשר לנו לעמוד מאוחדים לקראת המהלכים הללו.

 

בברכה,

 

   יצחק (בוז'י) הרצוג                                           איתן ברושי                                    חניק מרשק

  יו"ר מפלגת העבודה                                  יו"ר מחוז הקיבוצים                            מזכירת מחוז הקיבוצים

 

לפתיחת המסמך בקובץ פידיאף - לחצו כאן

 

להורדת טופס התפקדות - לחצו כאן

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית