למה להתפקד היום למפלגת העבודה
למה להתפקד היום למפלגת העבודה

2.9.2007

שלום לך,

 

אנו פונים אליך, שבעבר התפקדת למפלגת העבודה, וכן אליך, שטרם התפקדת, ולא היית חבר/ת מפלגה בעבר – לעשות זאת הפעם.

 

מאז המפקד האחרון ועד היום התנאים אומנם השתנו. כל חבר שואל את עצמו שאלות קשות, רוצה לראות שינויים, שלעתים, מתאחרים לבוא, תוהה על הדרך. תפקידו של המפקד להחזיר את המפלגה לחבריה, ואת חבריה למפלגה, העומדת בפתחו של תהליך הבראה, יציאה מהחובות והמשבר אליהם נקלעה ולהוות אלטרנטיבה לקראת הבחירות לכנסת.

 

אל לנו לשכוח כי אין תחליף לפוליטיקה ולמפלגות בחיים הדמוקרטיים במדינה. זאת על אף תחושת הניכור הקיימת כלפי הפוליטיקה והמפלגות בישראל. העיסוק בפוליטיקה אינו רק עיסוק כוחני. יש בו אמירה, החלטה על דרך ורצון להיאבק ולהשפיע על החיים שלנו ושל החברה בישראל בכלל. זאת לדעת כי אין תחליף לדרך הדמוקרטית.

 

התפקדותך למפלגה חשובה למחוז הקיבוצים במפלגת העבודה, שהוא המחוז הגדול. אנו תנועה ערכית ואידיאולוגית. הלכידות החברתית, היכולת הארגונית, הנכונות לתרום מעבר ל"גדר הקיבוצית" והיכולת לקדם את הנושאים שהם הליבה של הקיבוצים והתנועה המיישבת, יוכלו להתקיים רק אם נדע להעצים את גודלנו וכוחנו הפוליטי.

 

החשיבות על שמירת גודלנו חשובה השנה במיוחד, לאור הבחירות למוסדות המפלגה, שיתקיימו בחודשים הקרובים. ככל שמספר חברינו יהיה גדול יותר, יישמר ייצוגו של המגזר הקיבוצי במפלגה ונוכל להמשיך ולהשפיע. אם נתפרק מכוחנו, לא יהיה עם מי להוביל את המהלכים והנושאים החשובים לכל חבר וחברה בפרט ולתנועה הקיבוצית ככלל.

 

כמה עשרות השקלים הבודדים שעולה ההתפקדות (50 ₪), אסור שיהיו למכשול. חשיבותה גדולה יותר מאשר רכישת זוג כרטיסים להצגה או לסרט.

 

על תשאירו את "העבודה" לאחרים, עשו מעשה והתפקדו.

 

 

 

                                                            בברכה

 

ח"כ אורית נוקד                         זאב (ולוולה) שור                            חניק מרשק

                                                יו"ר המחוז                                       מזכירת המחוז

                                                מזכיר תק"צ                                     מנהלת המחלקה

 

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית