מכתב תודה לפעילים וליושבים בקלפי

3.2013

 

לאחראים בקיבוץ על הבחירות לכנסת ה-19

לרכזי האזורים במחוז הקיבוצים

ליושבים בקלפיות

 

שלום לך,

 

הבחירות לכנסת ה-19 הסתיימו, והתוצאה בקיבוצים מראה על שיפור בתמיכת חברי הקיבוצים במפלגת העבודה לעומת הבחירות לכנסת ה-18. נתונים ניתן לראות באתר המחלקה-באתר הקיבוצים. כל אחת ואחד מכם בדרכו, הטה כתף וסייע במלאכה שעמדה לפנינו, ועל כך מגיעה לך תודה גדולה.

 

דרכה של מפלגת העבודה שוב הוכיחה עצמה ערכית ואידיאולוגית. עלינו מוטל להמשיך במלאכה לקידום המפלגה ודרכה בקרב חברי הקיבוצים והחברה בישראל בכלל, ולהוות אלטרנטיבה מול הימין החברתי והמדיני.

 

לעיתים האמונה מתחדשת מתוך משבר והיא יונקת את רוח ההתחדשות וכוחה מאותה הברית בין האנשים, מעוצמתם הרוחנית והארצית, ההופכת את האש לאור. כחברים במחוז הקיבוצים במפלגת העבודה, ניצבת לפנינו עבודת חריש עמוקה, ואנו זקוקים לרוח ולעשייה של כל אחת ואחד מכם, כאותו איכר היוצא בבקר מביתו אל שדהו, חורש כל היום ובערב חוזר לביתו, וכך הוא עושה יום אחר יום והשדה החרוש מביא את פריו.

 

בחודש הקרוב, ראשית לכל, עלינו לסיים את התפקדות חברי הקיבוצים למפלגה. מצפים כי גם כאן תעזרו לנו, כל אחת ואחד בקרב קבוצת השייכות הקרובה לו. המטרה להגדיל את מספר חברי הקיבוצים החברים במפלגה לשנת 2013, והמשימה אינה קלה כלל ועיקר. אז קדימה לעבודה - כל מתפקד קובע.

 

בברכה

חניק מרשק - מזכירת המחוז

אורי קידר - מזכיר משמ"צ במחוז

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית