מכתב גלוי לח"כ אורית נוקד - להציע לאהוד ברק להיות שר ולא לאורית נוקד

מכתב גלוי לח"כ אורית נוקד

16.11.2006

 

 

אם ישנם בין חברי הכנסת בכנסת ישראל חברי כנסת, אשר ראויים לגילויי אהדה וחיבה על רקע היותם, בראש וראשונה, בני-אדם במלוא מובן המלא, אנשי אמת, נקיי כפים וברי לבב , הרי שאורית נמנית על השורה הראשונה מביניהם. ואם נוסיף לכך גם את היותם נמנים על קבוצת המחוקקים המעולה בכנסת, אשר עושים את מצוותם וחובתם בכנסת מלומדה, הרי שאורית תיבחר ותעמוד בצמרת בית המחוקקים הישראלי.

 

יחד עם זאת, כידיד וכתומך אמת אישית באורית כשליחת התנועה הקיבוצית במפלגה, לו אני הייתי במקומה מקבל כיום הצעה לתפקיד של  שר (מיניסטר) בממשלה מיו"ר מפלגת העבודה (כפי שפורסם באמצעי התקשורת), אם או בלי הבקשה המקבילה לוותר במקביל על הכיסא בכנסת, הייתי מציע ליו"ר המפלגה להעדיף בהחלטותיו את התמונה הלאומית הכוללת. לא מתוך זה שאורית איננה מסוגלת להיות שרה מעולה ומהטובות שהיו לנו גם בקרב השרים, אלא מתוך זה שמדינת ישראל זקוקה כיום לא לעוד תוספת של שר בממשלה או בקבינט, אלא שהיא זקוקה לתוספת של אוטוריטה מהמעלה הראשונה בעלת יכולת ניתוח וקבלת החלטות ברמה הלאומית.

 

במסגרת זאת, יש למפלגת העבודה כיום רק אישיות אחת מהליגה הנדרשת העונה לכל הקריטריונים הדרושים למדינה ולמוסד העליון של מקבלי ההחלטות המדיניות ביטחוניות במדינת ישראל - אהוד ברק. בהתאם לכך, על אורית לומר ליו"ר המפלגה כי הפנייה הראשונה מצדו, בהצעה לצירוף שר נוסף מטעם מפלגת העבודה צריכה להיות כיום לאהוד ברק. רק אם אהוד ברק יסרב להיענות לפנייה, מסיבה כל שהיא, תיענה פנייתו על ידי אורית ותמולא על הצד הטוב ביותר, לכל הדעות.

 

בהכירי את פועלה ואת דרכי ההתנהלות של אורית עד כה אני בטוח כי גם אורית תיתן יד להצעה!!!

  

                                                              בברכת חברים - ישראל חולתי, כיסופים 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית