הנדון:   הצבעה בפריימריס לבחירת יו"ר המפלגה ומועמדה לראשות הממשלה

יום ראשון י"ב סיון תשס"ה

19 יוני 2005

 

 

לכבוד

תושבי המועצה

חברי מפלגת העבודה

 

שלום רב,

 

הנדון:  הצבעה בפריימריס לבחירת יו"ר המפלגה ומועמדה לראשות הממשלה

 

בתאריך 28.6.05 יתקיימו בחירות לתפקיד יו"ר המפלגה והמועמד לראשות הממשלה, זאת לאחר תקופה ארוכה בה כיהן בתפקיד יו"ר זמני ח"כ שמעון פרס.

מודעים למצב הקשה במפלגה ובמדינה, אנו נקראים לבחור מבין 5 מועמדים שהציעו עצמם לתפקיד את האדם המתאים ביותר להוביל את המפלגה לקראת ניצחון בבחירות לממשלה, לאחר שהממשלה תצליח בביצוע ההתנתקות ומפלגת העבודה נמצאת בתוך הממשלה, רבים שואלים מה ייחודה של המפלגה ובמה היא שונה מהליכוד....

על כן הבחירות הקרובות בפריימריס הינן כה חשובות, בה כל בוחר צריך לעשות לעצמו חשבון נפש ולדעת שהמועמד שלטובתו בחר אכן מסוגל ויכול לבצע את המשימות.

 

אני מכיר היטב את כל המועמדים ולכולם יש יתרונות ויש גם חסרונות, אך אין ספק שהמועמד היחידי המסוגל להוביל את המפלגה ולאחר מכן להיות ראש ממשלה הינו                                     

                                        א ה ו ד    ב ר ק.

 

חברים רבים כועסים על אהוד ברק על הדרך בה עזב את המפלגה ועל דרך תפקודו, אך חשוב לזכור כי אהוד ברק החליט וביצע את הנסיגה מלבנון ואנו כתושבי הצפון יודעים כמה חשוב היה צעד זה.

כמו כן חשוב לציין את הצמיחה הכלכלית בתקופת שלטונו הקצרה שלא היתה כמוה בשנים האחרונות, למעט בתקופתו של יצחק רבין ז"ל.

 

על כן, חברים וחברות, אני פונה אליכם לבוא ולהצביע, אין קלפיות בכל הישובים ועל כן נחוצה מעורבותכם להגיע לקלפי ולהצביע, ואני קורא לכם לטובת המפלגה והעם להצביע    -   אהוד ברק.

 

אשמח לשמוע התייחסויות.

 

                        בברכה,

                        יהודה שביט

                        ראש המועצה


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית