ח'כ איתן ברושי, יו"ר השדולה החקלאית על תכנית השר ארדן למאבק בתופעת הפשיעה החקלאית: "צעד חשוב בדרך להחזרת תחושת הביטחון האישי במרחב הכפרי"
בעקבות הפרסום הערב על תכניתו של השר ארדן במסגרת יוכלו כלל החקלאים להגיש בקשה בהליך מזורז לקבלת נשק, מועצות אזוריות שנפגעו במיוחד יקבלו תקציב לרכישת ציוד אבטחה מתקדם ויוגבר השת"פ המודיעיני בין כלל יחידות המשטרה ומג"ב, אמר יו"ר השדולה החקלאית בכנסת, ח"כ איתן ברושי, כי הוא מברך על התכנית וזהו צעד חשוב בדרך להחזרת תחושת הביטחון האישי למרחב הכפרי שתושביו נאלצים להתמודד מזה שנים עם מקרים רבים של פריצות, גניבות ומקרי חבלה רבים.
  
ח"כ ברושי: "מצב הביטחון במרחב הכפרי הוא איום על אדמות המדינה ולא רק בעיה של גניבת רכוש פרטי. למרות שהם אלו ששומרים על אדמות המדינה, תושבי המרחב הכפרי סבלו מהזנחת תחושת הביטחון האישי שלהם ונזקים כלכליים כבדים כתוצאה מכך שגורמי האכיפה נכשלו בהגנה עליהם, ואני שמח שזה הולך להשתנות. לאחר מקרה הירי בפורץ בבית אלעזרי, פנית ביחד עם ח"כ אמיר אוחנה בבקשה לערוך דיון דחוף בנושא הביטחון האישי במרחב הכפרי, ופגישתנו עם השר צפויה להתקיים בימים הקרובים."
  

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית