ח"כ איתן ברושי על החלטת ועידת מפלגת העבודה לקבל את הצעת היו"ר והמזכ"ל: "הועידה החליטה נכון ועכשיו זהו המבחן של הרצוג והנהגת המפלגה להוכיח שהדחייה הייתה נכונה
מהדיון במחוז הקיבוצים לפני הוועידה
ח"כ איתן ברושי על החלטת ועידת מפלגת העבודה לקבל את הצעת היו"ר והמזכ"ל: "הועידה החליטה נכון ועכשיו זהו המבחן של הרצוג והנהגת המפלגה להוכיח שהדחייה הייתה נכונה".

  
בתגובה להחלטת ועידת מפלגת העבודה לקבל את הצעת יו"ר המפלגה הרצוג והמזכ"ל חיליק בר לדחות את הפריימריז להנהגת המפלגה בשנה, ליולי 2017, אמר ח"כ איתן ברושי: אני שמח שוועידת המפלגה החליטה נכון והצביעה בעד דחיית הפריימריז ליו"ר בשנה, על מנת לאפשר למפלגה להיערך נכון ולאפשר צירוף של כוחות חדשים למפלגה ומועמדים נוספים להנהגה. כעת זה לא הזמן לפריימריז ליו"ר אלא הזמן להגדיר מחדש את תעודת הזהות של המפלגה והגבולות האידאולוגיים שלה. המטרה הגדולה נותרה להחליף את הממשלה ולא ניצחון בפריימריז של יו"ר כזה או אחר. המפלגה חייבת את הזמן על מנת לחזור לעצמה, ויש לאפשר לה לגבש דרך ורעיון שעל פיהם נוכל לבחור את היו"ר הבא".

 
"עתה זוהי שעת המבחן של הרצוג והנהגת המפלגה כדי להוכיח שהדחייה הייתה נכונה ומוצדקת. כולם יודעים שהזמן עובד לטובת מי שמשתמש בו בחכמה", הוסיף ברושי.


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית