ח'כ איתן ברושי הדגיש בישיבת ועדת המשנה של ועדת החינוך, התרבות והספורט את חשיבות פעילות החינוך הבלתי פורמלי
 

ביום שני 30/05 התקיימה ישיבת ועדת המשנה של ועדת החינוך, התרבות והספורט לענייני החינוך הבלתי פורמלי בראשותה של ח"כ מירב בן-ארי (כולנו) בהשתתפות גורמים בכירים רבים מתחום החינוך הבלתי פורמלי ובמעמד שר החינוך נפתלי בנט ומנכ"לית המשרד מיכל כהן.

 

בישיבה הדגיש ח"כ איתן ברושי, חבר ועדת החינוך, התרבות והספורט, את חשיבות פעילות החינוך הבלתי הפורמלי המתקיימת בכל הארץ ובירך את השר והמנכ"לית על כך שהם מקדמים את הנושא.

 

בנוסף, הודיע ברושי על כוונתו להביא להשלמת המהלך של קידום נושא העבודה המועדפת בתחום החינוך, במקום העבודה המועדפת בתחנות הדלק, שבה יש לדבריו צורך אמיתי כדי לגייס אנשים ראויים לעסוק בחינוך הבלתי פורמלי בכל הארץ ולהמשיך בו גם לאחר מכן.

   

עוד ביקש ברושי את עזרתו של השר בקידומו של שבוע "אהבת הארץ וידיעתה, מורשת, גדנ"ע והתנדבות בחקלאות ובהתיישבות" אשר יועבר לכלל תלמידי כיתות י' או י"א מכל הארץ בשיתוף ועיגון משאבים משרד הביטחון, האוצר והגדנ"ע. השר בנט הודיע לאחר מכן שהוא תומך ביוזמות שהעלה ח"כ ברושי ומברך עליהם והבטיח את סיועו במימושן והוצאתן לפועל. הובטח שהתערבותם של השר והמנכ"לית תהיה כבר בימים הקרובים.

 
ח"כ איתן ברושי: "כאשר נבחרתי לכנסת הודעתי שברצוני להיות חבר בוועדות החינוך והכספים שבהן אני רואה שילוב של יכולת הקיום וטעם הקיום. בעצמי עסקתי בעבר בחינוך הבלתי פורמלי ואני חושב שיש לחזק תחום זה ולהרחיב גם את שנת השירות והשירות הלאומי. אני שמח על דבריו של השר בנט אשר הביע תמיכה ביוזמות שלי והבטיח את סיוע משרדו ואפעל לקדם את חיזוק החינוך בישראל וגיוס של אנשים טובים וערכיים לתחום זה שהוא גורלי לעתידה של המדינה".

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית