ח'כ עמר בר לב: עדכון בעניין מדיני-ביטחוני
חברות וחברים יקרים,

 
חג הפסח הגיע וזו הזדמנות בשבילי שוב לפנות אליכם, החברים הקרובים, ולברך אתכם ואת בני משפחותיכם בשמחה, בריאות, שלווה ועשיה. גם בפסח הזה אנו מציינים את יציאת מצרים וחוגגים את חג החירות הלאומי שלנו, דבר שנותן לנו את האפשרות להביט שוב אל עצמנו פנימה ועל המקום בו אנו חיים ולשאוף לטוב - לשחרור, לחירות, לאמת ולשוויון.

  
רציתי לשתף אתכם בעניין נוסף הנוגע בתחום המדיני-בטחוני, שאקטואלי מתמיד בימים אלו. למפלגת העבודה ועדה מדינית/ביטחונית שאיננה פעילה כבר שנים רבות ובראשה עדיין עומד, באופן פורמאלי בלבד, פואד בן אליעזר.

 
חשיבותה של ועדה כזו ברורה - ועדה שתכלול גם אנשי מקצוע וגם חברי מפלגה, שתדון ותגבש דעה ועמדה בשם המפלגה ולמען המפלגה בנושאים הרבים, השוטפים וארוכי הטווח כאחד.

  
בחודשים האחרונים קיבלתי אין ספור פניות המבקשות ממני להחיות מחדש את הועדה ולהוביל אותה, החלטה המחייבת את אישור ועידת מפלגת העבודה.

 
חוקת המפלגה קובעת כי על מנת להביא נושא לאישור הועידה יש צורך לקבל את הסכמתם מראש של שליש מחברי הועידה (המונה קרוב ל-2200 צירים). לשם כך פנינו (הצוות שלי ואני) בשבועיים האחרונים לחברי הועידה לקבל הסכמתם ובתוך שבועיים קיבלנו את אישורם של 800 חברי ועידה. הנתון היותר מעניין לדעתי, הוא שקרוב ל-90% מכלל הצירים אליהם פנינו השיבו מיד בחיוב.

 
מבחינתי זו הבעת אמון ברורה וחד משמעית ואני אעשה את כל שביכולתי לעמוד במשימה ובציפיות.

 
אאחל לכם שוב פסח שמח ואומר לכם שוב, תודה על תמיכתם ואמונכם בי.

 
עמר


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית