ח'כ עמר בר לב: חג שמח וכמה מילים על הכנסת ה-20 והקשר האישי בינינו

שלום,

לקראת חג הפסח, רציתי לברך אותך באופן אישי* בברכת חג שמח. שלושת החודשים האחרונים היו אינטנסיביים עבור כולנו. לקחנו חלק במערכת בחירות פנימית ואחריה במערכת בחירות לאומית שציפינו שתוצאתה תביא אותנו להובלת המדינה לנתיב אחר, בהיר יותר.

אתמול (כפי שתוכלו לראות בתמונות בברכה), הושבעתי עם יתר חבריי לסיעה לכנסת העשרים והגשתי מספר הצעות חוק ראשונות. כנסת זו לא תהיה קלה. אני מעריך, כי נידרש למאבקים קשים בהרבה מאשר נדרשנו להם עד כה. המאבק על הדמוקרטיה הישראלית מול ממשלת הימין המסתמנת יהיה הקשה ביותר. האתגר שלנו יהיה  להמשיך להציב לנגד עיני הציבור את החשיבות בהגעה להיפרדות מהפלסטינים ולהיאבק למען צמצום הפערים בחברה והורדת יוקר המחייה.

בכוונתי להמשיך להוביל בנושאים שאותם הצבתי בראש סדר העדיפויות שלי. לפעול למען האינטרסים המדיניים והחברתיים של מדינת ישראל, לצמצום הפערים בין מרכז לפריפריה, להיפרדות מהפלסטינים וחתירה לשלום ולמען הצבת אלטרנטיבה אמתית לשלטון הנוכחי.

המסע שלנו ארוך והמשא כבד. בני ישראל צעדו במדבר  40 שנה עד הגעתם לארץ המובטחת. אמנם קצר זה לא יהיה, אבל לנו זה יקח פחות, ואני כמו בחיים, רץ למרחקים ארוכים..

כפי שנהגתי עד כה, בכוונתי לעדכן ולהתייעץ איתך מדי תקופה בנושאים שונים שיעלו על הפרק. עצתך חשובה לי וכל הודעה שנשלחת לי נקראת ונלקחת בחשבון לעשייה שלי כאיש ציבור.

אז שיהיה לכולנו פסח שמח וקדנציה אפקטיבית בכנסת.

מהרץ שלך למרחקים ארוכים,

עמר בר-לב


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית