ח'כ שלי יחימוביץ': תמונה אחת שווה אלף מלים. קבלו ניוזלטר בתמונות בלבד ומה עושים כדי שביום רביעי נקום לישראל טובה יותר

תמונה אחת שווה אלף מלים. קבלו ניוזלטר בתמונות בלבד ומה עושים כדי שביום רביעי נקום לישראל טובה יותר

 


בצילומים לתשדיר בחירות כוח נשי וקריאה להצבעת נשים
 

וגם סלפי


סקר מינה צמח לידיעות אחרונות. כמעט בכל הסקרים האחרים פער דומה. מהפך.עוד פעילות מרהיבה של צעירי המחנה הציוני, או ליתר דיוק המשמרת הצעירה של העבודה.
 

שלום לכם חברות וחברים,

שלושה ימים ליום ההכרעה, הבחירות. המהפך קרוב משהיה אי פעם. הסקרים, האווירה ברחוב ובכל מקום, הכמיהה העזה לשינוי. אבל שימו לב, עוד לא ניצחנו. בשלושת הימים הקרובים יוכרע אם נחליף את השלטון. הרבה דברים יכולים לקרות, יש עוד מאות אלפי מתלבטים, אתם פוגשים אותם, ואסור לכם לוותר אפילו על אחד.

ספרו להם שהמהפך יתרחש רק אם נבטיח פער גדול ומשמעותי בינינו ובין הליכוד. שהדרך למהפך עוברת רק דרך פתקי אמת בקלפי. שמי שלא מסוגל יותר לשאת את ביבי, אבל מצביע ליאיר או לכל מפלגה בינונית אחרת - מכשיל את המהפך ומשאיר את ביבי והליכוד בשלטון לעוד ארבע שנים.

שיאיר וכחלון ישבו ממילא גם בממשלת ביבי וגם בממשלת הרצוג. ושאם המחנה הציוני לא יהיה משמעותית יותר גדול מהליכוד הם יהיו שרים אצל נתניהו. לפיד יכול לקבל פחות שני מנדטים ולא יקרה כלום. הוא יהיה שר אצלנו. אבל אם אנחנו נקבל פחות שני מנדטים אנחנו עלולים למצוא את נתניהו שוב ראש ממשלה, וזה חלום בלהות.

אם המחנה הציוני לא תהיה גדולה, את הטלפון מנשיא המדינה יקבל ביבי ולא הרצוג. לכן מוטלת עלינו חובה היסטורית לתת עוד מאמץ אחרון ולא לוותר. בצמתים, בארוחות המשפחתיות, בוואטסאפ, ברשתות החברתיות, בשיחות טלפון וכמובן בקלפיות ביום הבחירות. עד שננצח. להתנדבות, הקליקו כאן והכנסו לאתר המחנה הציוני: http://www.2015.org.il/vol/


 

תמונה אחת שווה אלף מלים, אז קבלו 62 תמונות במקום 62,000 מלים. הפעם אני פוטרת אתכם מראיונות שנתתי, מגרבוז, מדברי הבלע של חגי הוברמן, מענייני כי"ל (כמובן שעוד נעסוק בהם) ועוד – ומשתפת אתכם בשבוע המסע האחרון ברחבי הארץ כדי לגייס עוד קול ועוד קול. הנה זה מתחיל.

 

קיבוץ גנוסר, בית העלמין. טקס אזכרה במלאת 35 שנה למות יגאל אלון. בהקלקה על התמונה הראשונה תוכלו לצפות בנאום שנשאתי שם (ליידי מנכ"ל בית יגאל אלון ערן שוורץ), בהמשך – תמונות עם משפחת אלון, המכיניסטים, תנועות הנוער. 

ערבה תיכונה, מושב עין יהב. בכנס עם המושבניקים, בבית אריזה עם משוחררי צבא שעושים עבודה מועדפת, וגם עצירה קצרה לכתיבה...

(ותודה לאייל בלום, למאיר צור ולתלמה זמיר)


כיסרא סמיע, חוג בית. עם ארוח מדהים בביתו של סלמן טרודי.


עצירה בצפון. קטיף חוביזות לפשטידת חוביזה לשבת.


במכינת בית ישראל, מכינה ירושלמית מעורבת לדתיים ולחילוניים.
במכינת עין פרת שבכפר אדומים אמנם הייתי בשבוע שעבר, אבל רק השבוע הגיעו תוצאות הבחירות שם, והן לא מובנות מאליהן: המחנה הציוני 47, הליכוד 31, יש עתיד 12, הבית היהודי 12, מרץ 12, כולנו 3.
מודיעין. כנס מתלבטים. עם אילן בן סעדון סגן ראש העיר, מזכיר הסניף ערן חרמוני, ואיילת מור.  

חוג בית באשדוד, למתלבטים. אצל לימור וסער גינזבורסקי בבית. 

במטה הבחירות שלנו באשדוד, עם יורם מרציאנו מימין וחיים שייב ראש המרחב משמאל

 

אוניברסיטת תל אביב: הכנה ושכנוע סטודנטים לקראת ההצבעה באוניברסיטאות, עם יו"ר האגודה ענבר הוכברג וסגניתה נועה חרש. בת"א ובכל הארץ – נצחון מוחץ. יהוד. כנס, ותודה לחלי פרידמן מזכירת הסניף, ולג'קי מיסטריאל. 

מעלות, ראש העיר שלנו שלמה בוחבוט ארח את עמיר פרץ ואותי לכנס משותף.

 

רוקדים. שלמה בוחבוט לקח אותי למרכז יום לקשיש במעלות, הברכות שלי שם באמת לא מעניינות, אבל אתם חייבים לצפות בדבר המקסים הזה, שמתרחש שם בקביעות. הקליקו:

 

הקליקו לכתבה בוינט:


אילת. אחרי סיור בעיר עם סער שפירא ואבי אזולאי, ישבתי עם ראשי מטות הבחירות שלנו מאילת ומקיבוץ אילות. הצטרפו אלינו השחקנים של סלאח שבתי שהיו במלון...
שמי ישראל. אור זמיר (המחליפה של אוריה) טסה לראשונה בחייה בקוקפיט וחילקה הוראות לטייסיםצפת. וידוי בקשר לסיורים בשוק. אני נמנעת בדרך כלל. אני גרה צמוד לשוק, אני קונה בו מעשה שגרה כמו כל בן אדם נורמלי, וקצת מסתייגת מהסימבוליות המאולצת של פוליטיקה בשוק. אבל מול ויקי אלקבץ שלנו קשה לעמוד, ואלה כבר תמונות מהשוק בצפת, עם ויקי, חיליק בר ודני עטר. 

יגור. שאלות ותשובות עם 400 תלמידי י"ב החכמים והסקרנים של תיכון מקיף כרמל זבולון:  

ואלה תוצאות הבחירות בתיכון ביגור, נצחנו:

 

תל אביב. מפגש עם מתלבטים אצלי בבית. סדרת כתבות של ידיעות אחרונות:

 

הכנס האחרון שלי יהיה ביום ראשון בבית שמש. אתם מוזמנים תביאו אתכם מתלבטים. הנה הפרטים:

 

ובכל זאת, ראיון אחד לסיום, רק בגלל שהוא שונה.  לא רק ביבי ושרה התראיינו לתוכנית של עודד מנשה "הנבחרים". גם אני. הנה הראיון, שבו אנחנו שומעים יחד שירים שאני אוהבת שהיו תחנות בחיי:

 

חבר'ה, בהצלחה לכולנו, ויאללה לעבודה.

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית