ח'כ מיקי רוזנטל: דברים שרואים משם, עדכון שבועי 20.2.2015 - בדרך למהפך 2015

                    הצטרפו למיקי בפיסבוק

 

  Facebook  

 

 

עדכון שבועי - 20.2.2015 

 

 

בדרך למהפך 2015

 

שלום חברים,

 

בשבוע שעבר היה קצת קשה. השבוע נדמה שהמערכה שלנו להחלפת השלטון מקבלת תנופה מחודשת.  לטעמי אנחנו בדרך הנכונה וכדי להצליח אנחנו זקוקים לכל אחד ואחד מכם. היו שותפים למהפך 2015. תלו שלט על מרפסת ביתכם, סטיקר על המכונית, התנדבו במטה האזורי, שכנעו טלפונית חברים, משפחה ועמיתים לעבודה, מי שלא רוצה את ביבי -חייב להצביע למחנה הציוני, כי רק הרצוג יכול להחליפו ולהביא תקווה חדשה לישראל.

 

 

מסיתים, נמאסתם

 

השבוע, באופן שלא במקרה מזכיר לנו את הימים הנוראים שקדמו לרצח  רבין, חזר הימין להסתה גלויה. אותה שנאה אפלה, אותה דמוניזציה עם סמלים נאצים  מובהקים.

 

ועד מתיישבי השומרון פרסם סרט מביש הלקוח היישר מבית מדרשו של גבלס, שר ההסברה של היטלר. הסרט שזור מוטיבים אנטישמים ומציג את השמאל כ"יהודון" המשתף פעולה עם שונאי ישראל.

 

כשנקרעות המסכות, נחשף גם הליכוד במערומיו ופרסם סרטון המאשים את השמאל בקידום הטרור. לא פחות. המסית הראשי של אז, ביבי, האיש שחקוק בזיכרוננו כמי שעמד על מרפסת בכיכר ציון שעה שההמון מניף שלטים של רבין במדי

אס.אס. ומכנה אותו בוגד, לא יוכל יותר לומר לא ידעתי.

 

אני מאמין שרוב הציבור סולד מהארס האלים והפרוע ואני משוכנע שגם בשל השטנה הזו יפסיד הימין הקיצוני את הבחירות ל״מחנה הציוני".

 

בתחילת השבוע הגעתי לתכנית "שש עם עודד בן עמי" לעימות שהפך סוער מול בני קצובר מועד מתיישבי השומרון, האדם שמאחורי הסרטון. צפו:

 

 

דוח המבקר- ראש הממשלה מונע ע"י בצע כסף

 

לטעמי, גם אם תפתח חקירה פלילית לבדיקת מעשי הזוג  נתניהו וגם אם לאו – דבר אחד כבר הוכרע: ביבי נכשל. המנהיג הבכיר ביותר של מדינת  ישראל - ראש ממשלת ישראל, הושיט את ידו לקופה הציבורית כדי לממן את הוצאותיו  הפרטיות והראוותניות. הוא גם שיקר לציבור בטענה שמונעים ממנו וממשפחתו לשפץ את המעון הרשמי והוא נאלץ לגור ב"חורבה" - שעה שהציבור  מימן בלמעלה ממיליון שקלים את תחזוקת הבית ושיפוצו.

 

לא יעזרו עורכי דין מפולפלים ושכירי חרב פוליטיים. אין דרך ליפות את המעשים ואין מילים שיכולות לכסות את הבושה. ביבי לוקה באי הבנת הנורמות הבסיסיות ביותר המחייבות איש ציבור ובראשן – ההבנה שכספו של הציבור הוא קודש קודשים ושכך יש לנהוג בו. מבחינתו של רה״מ המיסים שלנו נועדו לספק את אורח חייו הנהנתני והבזבזני, שלו ושל בני משפחתו.

 

איש ציבור, ראוי שיימדד בשני מבחנים: במעשיו - ובדרך שבה הוא מגשים אותם, ברעיונותיו - ובדרך שהוא מממש אותם, באידאולוגיה - ובטוהר המידות. ביבי כשל בשניהם. דרכו הפוליטית של רה״מ הגיעה למבוי סתום ומעשיו השחיתו את המערכת הפוליטית. אנחנו נחליף אותו גם בגלל מה שעשה בבתים שלו על חשבוננו וגם בגלל שהרחיק ממאות אלפי ישראלים את החלום להגיע לבית משלהם.

 

הנה כמה מהדיונים בהשתתפותי בנושא:

 

"המוסף" מול חה"כ אלקין. החל מדקה 14:00

 

 

יומן הערב: החל מדקה 17:00

 

https://www.youtube.com/watch?v=5ZT86VltVCw&feature=youtu.be

 

 

בחירות מנצחים בשטח

 

אני מקבל מכם משוב רב על הפעילות שלי ושל המפלגה. בבתי ספר, בסיורי  שטח ובחוגי בית. הרבה פניות נוגעות לנראות שלנו בשטח. תמיד אפשר יותר, ואני משוכנע  שרבים עושים כמיטב יכולתם. אני שב ופונה אליכם בעניין זה. היו שותפים. לא די להצביע על "מה לא בסדר". קחו אחריות ועשו את השינוי. היו שותפים למהפך. הנה כמה תמונות מהפעילות שלי השבוע ברחבי הארץ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת שלום,

שימרו על עצמכם

מיקיי

 

 

 

שמרו על קשר 

 

mrosenthal@knesset.gov.il 

 

  Facebook    Twitter    YouTube  


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית