ח'כ שלי יחימוביץ': אל תגידו 'יהיה בסדר' - בואו להצביע (34)

אל תגידו "יהיה בסדר" - בואו להצביע

 

הי חברות וחברים, הפריימריס היום, יום שלישי, ואין מצב שלא תבואו להצביע.

 

מתעצבנים, מבקרים, מקווים, משנים, משתדלים, לפעמים מתייאשים - פעם בהרבה זמן יש לכם הזדמנות לעשות מעשה דמוקרטי אמיתי שישפיע ישירות על החיים שלכם ועל חיי המדינה: לבחור, אחד אחד, ובקפידה, את האנשים שייצגו אתכם בכנסת ובתקווה גם בממשלה.

אחוזי הצבעה גבוהים חשובים לי מאוד. תראו את שאדי קבלאן שלנו, מבית ג'אן, שיצא מהבית בלילה בשלג כדי להמחיש איך הוא בא להצביע בכל מזג אוויר. אז בטח שהיום, כשהשמש תזרח, והשמים יהיו תכולים, וחמים בחוץ – חייבים להגיע. צפו בשאדי:

 

 

אני זקוקה לכל קול. בואו להצביע ולחזק אותי ואת הדרך שאני מובילה, כדי שאת כל המאבקים החשובים והקשים שלנו אוכל לעשות מתוך עמדה פוליטית שיש בה יותר השפעה.

אתם תכריעו את מקומי ברשימת הח"כים של העבודה לכנסת. אלה לא פריימריס קלים, ולכל פתק בקלפי יכולה להיות משמעות גורלית. אתם תחליטו מי יהיו הח"כים ומי יהיו השרים אם נממש את היעד, שנראה קרוב מתמיד, נכבוש את השלטון, ויצחק הרצוג יהיה ראש ממשלה.

 

 

מבקשת שתסבירו את זה לכל מי שיש לו זכות הצבעה, תומך בי, וחושב ש"יהיה בסדר". זה לא יהיה בסדר בלעדיכם, וכבר למדנו זאת על בשרנו בעבר.

כמה הערות על הבחירות:

- הבחירות הן מעשר בבוקר עד עשר בערב.

- לרשימת הקלפיות ומיקומן (אפשר להצביע בכל קלפי!) הכנסו ל"שליקציה". אפשר לבדוק בה זכאות להצבעה, למצוא את הקלפי הקרובה אליכם ולקרוא קצת עלי. תודה ענקית ליוצרי השליקציה (שלי+אפליקציה) גילעד ביהרי התותח שבנה אותה בהתנדבות מלאה כתרומה לקמפיין, וברק ליאונרד שצילם והקליט.

 

 

וכאן, הכנסו לשרות יפה שהמפלגה העמידה, תוכלו לבדוק פה בהקלקה מהי הקלפי הקרובה אליכם:

 

הגיעו עם תעודת זהות, דרכון או רשיון נהיגה, העיקר שיש בהם תמונה.

בתוך הקלפי תקבלו טופס הצבעה. יהיו בו 36 שמות, לצד כל אחד מספר בין 21 ל-57. המספר שלי הוא 34. אתם חייבים לסמן בטופס באיקס 8 שמות לפחות, ו-10 לכל היותר. אם תסמנו X לצד פחות שמות או יותר שמות - הטופס יפסל. כך שחוץ מהשם שלי, בהנחה שאתם תומכים בי, תצטרכו לסמן עוד 7 שמות לפחות. אני יודעת שיהיה לכם קשה לבחור, כי המועמדים שלנו באמת מצוינים. כך נראה הטופס:

 

רוצים להתנדב ולעזור, לא הספקתם להירשם בצורה מסודרת, או פספסו אתכם ולא חזרו אליכם? פשוט תגיעו לקלפי, חפשו את הפעילים שלנו שם, ותשאלו במה אפשר לעזור. אם יש לכם חולצה בצבע תכלת – עוד יותר טוב, לבשו אותה.

יהיה נחמד ומועיל אם תעלו סטטוסים וסרטונים של תמיכה לרשתות, ותזכירו לכולם לבוא להצביע. ותזכרו: בלי נגד, בלי לפגוע חלילה בשום מתמודד/ת אחר/ת, רק בטוב. השמירה הזאת על הרמוניה פנימית חשובה מאוד להצלחת המפלגה בבחירות. הנה הסרטון המקסים של לורה, אבישי ואליה:

 

 

אני לא מאמינה שאני כותבת את זה, אבל אנא הפסיקו לתרום כסף לקמפיין הפריימריס שלי. פשוט כי הגענו במהירות מדהימה לתקרת הסכום המותרת לגיוס. תודה גדולה גדולה לכל אחת ואחד מ-956 התורמות והתורמים. איזה כיף זה שאני חייבת לכם ולציבור הרחב ולא לקומץ בעלי הון. מודל אובמה שיסדתי לראשונה בישראל כבר בפריימריס 2009 הצליח השנה יותר מתמיד. כנראה שמשהו טוב קרה. הבנתם בדיוק מה אני עושה ולמה, נעניתם במהירות ובנדיבות מדהימה, וזו הפעם הראשונה שהגענו לתקרה המותרת.

 

 

אז לא נותר לי אלא להגיד תודה גדולה ונרגשת. הנה תקשורת על זה:

 

 

כן דילים, לא דילים. אתם תצביעו בעד הרשימה הטובה היותר. סומכת עליכם. הנה ראיון על זה ב"הכל דיבורים" אתמול, עם חנן קריסטל, עדי מאירי ובני טייטלבאום. להאזנה הקליקו כאן.

 

בואו לקלפיות. זה חשוב ואין שום תרוץ שבעולם שפוטר מהזכות ומהחובה להשתתף בתהליך החשוב הזה.

 

מודה לכם על ההתגייסות המרגשת להתנדבות, לתרומות ולתמיכה,

 

אוהבת אתכם, מאמינה בכם.

 

שלכם,

 

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית