ח'כ נחמן שי: ועכשיו, ממני אליך (54)

/Pulseem/ClientImages/3320///kover1111.jpg

 

 

חברות וחברים,


עכשיו יורד גשם בצפון ואני נוסע מרעננה ליגור. התנצלתי בפני החברים שהתכנסו בקיבוץ שדות ים כי עדיין לא נמצאה טכנולוגיה שמאפשרת להיות ולדבר בשני מקומות בעת ובעונה אחת. אין דבר, ניפגש בקרוב, יהיו הזדמנויות. בהמשך באים מפגשים בכפרים הערבים והדרוזים, כנהוג בסופי השבוע.

 

 

הפריימריז בעבודה מגיעים לסיומם, זה היה מסע ארוך ומרגש בישראל 2015. מפגשים עם מאות ואולי יותר חברי וחברות המפלגה שגדשו אולמות, חדרים, פאבים ואני לא יודע מה עוד.. כדי להשתתף בתהליך המרתק של בחירת נציגות למפלגת העבודה בכנסת הבאה.

 

 

 

 

הנה קומץ תמונות נבחרות מהמסע

 

/Pulseem/ClientImages/3320///NN1.jpg

/Pulseem/ClientImages/3320///NN2.jpg

 

 
הנסיבות הפוליטיות מגבירות את העניין. כבר ברור שהעבודה והתנועה, המחנה הציוני, חוצות ביחד את קו 20 המנדטים. השאלה היא, כיצד להמשיך ולדחוף קדימה כדי להגיע לעמדת הבכורה ולהרכיב את הממשלה הבאה. בעיני האנשים אני רואה את הציפייה לשינוי. עייפנו, הם אומרים, מהממשלה הזו, מהדרך הזו ומהאיש הזה. אנחנו רוצים לשנות את ישראל, להחזיר אותה לנתיב הנכון ואנחנו מחפשים את האנשים שיביאו אותנו לשם.
 
אני רוצה להיות אחד מהם.
 
באתי למסע הזה עם עשייתי הפרלמנטרית בכנסת ה-18 והכנסת ה-19 ופרשתי אותה בפני חברינו וחברותינו. אבל אין בכך די. מה שהיה היה ועכשיו שואלים אותי, מה יהיה? אני מקווה שאוכל להמשיך ולהציע עשייה במגוון נושאים החל בשוטפים, למשל שערוריית בנק לאומי, בג"צ מלחמת צוק איתן, מצוקת התקשורת בישראל, הביטוח הסיעודי הקבוצתי, לצד עיסוק בנושאי עומק כמו זכויותיהם של הגימלאים, מעמדם של המיעוטים, שמירה על ערכי הדמוקרטיה, מעמדה של ישראל בעולם ובקהילה הבינלאומית ומעל לכל עתידה של ישראל כמדינה יהודית, דמוקרטית ושוחרת שלום.

 

סיכום פעילות פרלמנטרית, במה אני מאמין. מקצת התקשורת מהשבוע: תכנית הבוקר של רשת, ערב חדש, פוליטיקה, יומן הבוקר של קול ישראל, ynet.

 

 

לחצו על התמונה לצפייה בסרטון המסכם (חלק) מפעילותי בכנסת.

 

/Pulseem/ClientImages/3320///KOL.jpg

 

 

 

השנים הבאות תהינה מכריעות. נצטרך לעצב מחדש את עתידנו המשותף כחברה וכמדינה. אני מבקש להיות שם. ברגע הזה אני זקוק לכל אחד ואחת מכן כדי לתת לי הכוח לעמוד בשורה הראשונה.

 

 

תודה רבה, מעריך מאד.

 


נחמן שי 54


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית