ח"כ גאלב מג'אדלה - כי אפשר לחיות יחד (39)

/Pulseem/ClientImages/3320///%D7%9E%D7%92%D7%90%D7%93%D7%9C%D7%941.jpg

במשך שש השנים בהן הימין הרכיב את הממשלה, היינו עדים למספר תופעות מדאיגות: ההסתה החריפה, הקרע בחברה הישראלית בין שני העמים גדל. לכל אלה יש סיבה אחת – המדיניות של נתניהו, בנט, ליברמן והקיצוניים האחרים מהימין.
הסחף הנוכחי לכיוונה של מפלגת העבודה, מוכיח שהציבור הישראלי קץ בהסתה. נראה שסוף סוף קיימת אפשרות לבנות חיים משותפים אמיתיים, לשמחתי הרבה.

 

בחברה הערבית יש השואלים אותי בשבועות האחרונים, למה דווקא מפלגת העבודה, למה אני לא רץ במסגרת מפלגה ערבית.
מבחינתי, כחבר מפלגה ותיק ונאמן, שגדל כל חייו על ערכיה השוויוניים של תנועת העבודה, זו הייתה והינה האופציה היחידה. כך נהגתי גם כשהמפלגה הייתה בתקופות שפל, והיו כאלה לא מעטות...
ולמה?
כי אני מאמין שחברותי, כערבי ישראלי, שהינו שותף שווה במפלגה גדולה ומובילה זו, היא  מהות החיים המשותפים הלכה למעשה. מאבק רציני בכוחות משותפים של יהודים וערבים על איכות החיים המשותפים של כולנו, הוא ערובה להצלחה.
אנחנו, הישראלים – יהודים וערבים – אמורים לחיות כאן בארץ ביחד. הביחד מתחיל מהמנהיגות. מהמפלגות.

 

כיהנתי כשר המדע, התרבות  והספורט. הייתי השר הערבי-מוסלמי הראשון (והיחיד עד היום) בממשלות ישראל מאז ומעולם. במהלך כהונתי, פעלתי רבות למען חיים וקירוב לבבות. אבל כמו שראינו בשש השנים האחרונות: לבנות זה קשה, להרוס זה קל. ממשלות הליכוד בעשור האחרון הראו עד כמה קל להרוס, ותפקידנו הוא למזער נזקים.
לא אסכים להתנהגות הפסולה של נבחרי ציבור, יהודים וערבים כאחד, שכל מטרתם לגרום לשסעים בחברה הישראלית.

 

תנו לי, תנו למפלגת העבודה, את הצ'אנס לעשות את זה. אני משוכנע שנזכה לימים טובים יותר. אני מאמין כי נבחרי ציבור צריכים להוות דוגמה אישית בהתנהגותם הראויה והרצויה.
תפיסת עולמי מוגדרת כערבי גאה ואזרח נאמן. תמיד פעלתי ותמיד אפעל למען קידום הרעיון לפיו ערבים ויהודים יחיו בישראל כאזרחים שווי זכויות.
פעילותי בכנסת הקרובה תתמקד בפן החברתי, בסיוע לאזרח ולאזרחית מהשורה, בטיפול בנושאי דיור ותעסוקה ובשיקום היחסים והאמון בין אזרחי המדינה.

 

בעזרתכם, אמשיך ואעשה ככל יכולתי כדי שהממשלה הבאה, בראשות מפלגת העבודה והעומד בראשה, ח"כ יצחק בוז'י הרצוג, תתקן את הנזקים שנגרמו על ידי ממשלת הימין ותחתור לחיים בכבוד לכלל אזרחי ישראל.

אודה לתמיכתכם,

ח"כ גאלב מג'אדלה

 

מספר 39 ברשימת המצביעים
ח"כ גאלב מג'אדלה- כי אפשר לחיות יחד

 

/Pulseem/ClientImages/3320///facebook_logo_detail.gif


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית