ח'כ איציק שמולי: אחד בשביל כולם

/Pulseem/ClientImages/3320///i6.jpg

שבוע טוב לכולם,
מדינת ישראל תקועה, כלכלת ישראל תקועה. הגיע הזמן להחליף את שלטון הימין בראשות נתניהו. אם למישהו היה עוד ספק, רק בשבוע שעבר פורסמו שלושה דו"חות חמורים אודות מצב העוני אשר משקפים את ההידרדרות בצד החברתי-כלכלי תחת שלטונו של נתניהו.
 
דו"חות העוני השונים הראו לאלו שעורי עוני מפלצתיים הגיעה ישראל כשכמעט 20% מהמשפחות בישראל טובעות מתחת לקו העוני, בתוכם כ-800 אלף ילדים. כן, כל ילד שלישי בישראל מגיע בלי סנדוויץ' לבית הספר וחי חיים של דלות שמותירים אותו מאחור.  דו"ח טאוב הוכיח את מה שכולנו מרגישים בבטן: 80% ממשקי הבית בישראל לא גומרים את החודש! בנוסף לכך, עלו מחירי הדיור בכ-85% בחמש השנים האחרונות והרחיקו את השאיפה לקורת גג מצעירים רבים.
 
וראש הממשלה? הוא מסרב להגיב. שריו בתגובות מנותקות ואטומות מאשימים את כל העולם בהתעסקות מיותרת בפחי הזבל. ועלינו להזכיר לכולם: עוני הוא לא גזירת גורל אלא תוצאה של מדיניות קפיטליסטית-קיצונית מכוונת. מדיניות שחובה עלינו לשים לה סוף. ב-17/3 אנחנו מתכוונים להחליף את השלטון ולהוביל את מדינת ישראל ואת כלכלת ישראל למקום אחר: שוויוני יותר, צודק יותר, סולידרי יותר.
בשבועות אלה אני עושה כמיטבי יכולתי לגעת בבוחרים ולהעביר את המסר שאנו חייבים ויכולים להביא את השינוי. רבים כבר נרתמו לעזרתי ואני מקבל תגובות חמות ותמיכה בכל מקום בו אני הולך, אך המלאכה מרובה ואני זקוק לכל אחד ואחת מכם. אם גם אתם מאמינים כמוני שזוהי תקופה קריטית בחיינו ושמוטלת עלינו החובה לעשות ככל שביכולתנו לצאת ממנה מנצחים, אני קורא ומפציר בכם להצטרף. 

 

 

 

/Pulseem/ClientImages/3320///i2.jpg

 

(מימין: פעילים עושים טלפונים לחברי מפלגה מהמטה שלנו. משמאל: במפגש סניף עם יואל משורר, פעיל מפלגה חרוץ, ממייסדי רמת השרון  והתושב הכי ותיק בעיר)

/Pulseem/ClientImages/3320///i3.jpg

 

 

 

בשנה האחרונה זכיתי לתואר הח"כ החברתי ביותר. לא רק בזכות החקיקה הענפה, המאבקים העיקשים בוועדות או הנוכחות המרשימה במליאה, אלא בעיקר בזכות היכולת לראות את האנשים מאחורי מילים גדולות כמו: משק, אוברדרפט, אינפלציה וכלכלה.
 
כי אם פוגעים ביכולתו של זוג צעיר לבנות את חייו כאן במדינה- זאת הבעיה שלי. כי הם שנושאים את פוטנציאל השגשוג של החברה כולה ועזיבתם מאיימת על עצם קיומה. (לדברי בנושא בתקשורת ניתן ללחוץ כאן)
 
כי אם פוגעים בזכותם של קשישים לחיות בכבוד ולהיות בטוחים בהולכם ברחובות- זאת הבעיה שלי. כי מדינה שמתעמרת במייסדיה עם קצבה של 1531 שקל ומפקירה אותם לתקיפות של חוליגנים ברחובות מתכחשת לעברה ומטשטשת את עתידה.
(לנאומי בנושא מיום האזרח הותיק ניתן ללחוץ כאן, לדברי בתקשורת ניתן ללחוץ כאן)
 
כי אם פוגעים בזכותם של שכניי, תושבי הפריפרייה בלוד, וגם בערד, בחצור, בואדי ערה או בירכא לקבל את אותם שירותים בסיסיים ותשתיות נאותות כמו בכל מקום אחר ובמקומה באה הזנחה מתמשכת- זאת הבעיה שלי. כי מדינה כה קטנה ומלאת אתגרים לא תוכל לשאת פערים חברתיים כל כך גדולים. (לקריאה נוספת על תרומתי לעיר לוד ניתן ללחוץ כאן)
 
כי אם מנסים לסכל התארגנות של עובדים בחברת סלולר או חברת ביטוח- זאת הבעיה שלי. כי בחברה מתוקנת לא תיתכן לאורך זמן הסתירה שבין משק משגשג ועובדים עניים, בין חברה דמוקרטית נאורה ועובדים שמקוטלגים כנותני שירותים. 
 
כי אם פוגעים ביכולתם של חקלאים לייצר ולפתח את המרחב הכפרי דרך מיסוי כבד ורגולציה מטורפת- זאת הבעיה שלי. כי לייבא עגבניות על אוניות מספרד זו אולי תאוריה רווחת, אבל עולה השאלה מי מפקידי האוצר יבוא במקומם לשמור על הגבולות והקרקע, מי יעסיק משקים שלמים בפריפריה ומי ישכנע את קברניטי האוניות לשנע את סחורתם גם בעתות חירום. (לקריאה נוספת אודות פעולותיי בנושא ניתן ללחוץ כאן)
 
כי אם פוגעים ביכולתם של חיילים לשרת את המדינה משום שיודעים היטב שגם אם המדינה לא תהיה שם עבורם ההורים ימלאו את החסר- זאת הבעיה שלי. כי חייל או חיילת שירגישו חלילה שהמדינה מוכנה לוותר דווקא על אלה שאינם מוכנים לוותר עליה יפרמו את הסולידריות החברתית שהניחה את התשתית לבנייתה של ישראל. (דוגמא לפעילותי בנושא ניתן לראות כאן)
 
אפשר להוביל כאן כלכלה אחרת. כלכלה שתהא מושתתת על סדר עדיפויות חדש ועל עקרונות מדינת הרווחה: צדק, שוויון וערבות הדדית אשר על יסודותיהם קמה מדינת ישראל במקור. כפועל יוצא יוגדר יעד מרכזי למדיניות בתחום החברתי-כלכלי: צמצום משמעותי של אי השוויון באמצעות שיפור תנאי ההעסקה והשכר במשק, שיקום השירותים החברתיים והורדת מחירי הדיור ויוקר המחייה.
 
בשבועות הקרובים אזקק לעזרתכם. מי מכם שמזדהה עם דרכי, עם המאבקים הייחודים שאני מוביל ומאמין שאני ראוי להיות בנבחרת שתחליף את נתניהו ותוביל את מדינת ישראל למקום טוב יותר מוזמן להצטרף אלי ולצוות המתנדבים המסור שלנו. אפשר להתנדב בפעילות במטה, אפשר לעזור ביום הבחירות ואפשר להצטרף לסיירת הדיגיטלית.

 כדי לעזור ניתן לשלוח מייל ל:join@ishmuli.com

 

ניתן גם לתרום לקמפיין הבחירות:
בנק הפועלים, סניף 546 מס' חשבון 174078 (אודה לכם על עדכון לפני העברת כל סכום במייל adam@ishmuli.com).


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית