עדכון מח"כ אראל מרגלית - חוזרים להוביל בירושלים

 הצטרפו אלי בפייסבוק


 

חברות וחברים יקרים,

 

ירושלים עוברת תקופה לא פשוטה. הורים בירושלים רוצים לדעת שאפשר לשלוח את הילדים לבית ספר,  אמהות רוצות לדעת שיש שמירה בגני הילדים. בתי ספר צריכים להיות מוקד לחינוך ויצירה ולא לפשעי שנאה גזעניים. מתפללים צריכים ללכת לבית הכנסת ללא חשש ותושבים צריכים לעמוד בתחנות ההסעה ללא פחד.

 

חשוב  לי להודות לחבריי לסיעה, לשותפיי הקרובים במחוז ירושלים, במשמרת הצעירה של ירושלים ובתאי אופק של האוניברסיטה העברית ובצלאל ולעוד עשרות חברים וחברות נהדרים שסייעו ולקחו חלק בחשיבה ובעשייה של השבועות האחרונים, כדי להחזיר את מפלגת העבודה לירושלים ובכדי להמחיש כי מפלגת העבודה כמובילת המחנה היא האלטרנטיבה לאבדן השליטה של ביבי וחבריו הקיצוניים.

  

קצנו בתירוצים ובדיבורים של ביבי. הגיע זמן המעשים, המעשים שלנו. לכן, עם התרחבות מעשי הטרור והאלימות בירושלים, יזמתי יחדיו עם שותפי להובלת שדולת ירושלים בכנסת ח"כ נחמן שי, דיון חרום בהשתתפות חבריי לסיעת העבודה, זאת במטרה להוביל קו ברור של החזרת השקט והפסקת ההסתה והאלימות בבירה.

במקביל לכך, יזמתי יחד עם הנהגת מחוז ירושלים, מפגש אליו הגיעו  עשרות רבות  מחברי וחברות המפלגה בעיר, שם החלטנו להוביל פעילות שטח מידית של המפלגה בירושלים, בקריאה ברורה להשבת הביטחון, להפסקת השיסוי של מגזר במגזר ולמאבק בהסתה. ההתגייסות המרשימה של המחוז, המשמרת הצעירה ותאי אופק הגיעה לשיא במוצ"ש באחרון בהפגנה הגדולה שהובלנו מול בית רה"מ בירושלים.

הפגנה, זו  אשר בהמשך הצטרפו אליה שותפינו ממרצ ושלום עכשיו, הייתה מהגדולות אשר נערכו בכיכר פריז בשנים האחרונות ובמהלכה אף קיבלנו דיווח על האירוע החמור בבית הספר הדו לשוני, שם ביקרתי מיד למחרת.

בהפגנה פניתי ישירות לנתניהו: "ביבי אמרת לנו: לא פיניתם, לא עשיתם. ובכן, אנחנו אומרים לך היום שהתחלנו פרויקט חדש של פינוי בינוי במדינת ישראל. אנחנו נפנה אותך מבית ראש הממשלה בירושלים ונשלח אותך בקרוב לקיסריה. אנחנו נפנה אותך ואת חבריך הלאומנים מהימין הקיצוני, המהווים איום קיומי למדינת ישראל ולדמותה הדמוקרטית והפתוחה".

 

הקליקו לקטע מדברי בהפגנה:

 www.facebook.com/video.php?v=737866926268639

 

כמו כן, בשיתוף פורום האימהות בירושלים, הובלתי דיון מיוחד בכנסת, שלאחריו פניתי בדחיפות לראש הממשלה בדרישה מידית לתגבור מסיבי של האבטחה בגני הילדים ומעונות היום בירושלים. המענה שהתקבל היה חלקי מאוד ולכן אוביל ואלחם למען מענה מידי, כמו למשל הפיכת העבודה באבטחת מוסדות חינוך לעבודה מועדפת ותקצוב ממשלתי של אבטחת מוסדות החינוך בבירה - כל מקום לפי צרכיו.

אני גאה בהיותי ירושלמי. במשך שנים פעלתי למען חיזוק העיר הנפלאה הזו, בחינוך בשכונות, במקומות עבודה, בתרבות ויצירה. בדו קיום ובהובלת סדר יום של שפיות וחיים משותפים. אני גאה בכם, חברי ושותפי במפלגה ובמחוז ירושלים. יחד החזרנו את המפלגה להוביל בירושלים.

 

חשוב לי שנמשיך לפעול ולהוביל יחד. בואו נוכיח יחד בכוחות משותפים, שאנחנו האלטרנטיבה לשלטון ההסתה והקיצונים. בואו יחד נחזיר את התקווה לירושלים ולישראל כולה.

 

שלכם, תמיד

ח"כ אראל מרגלית


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית