חברים וחברות,

 

ראשית, למי מכם/ן שפספס, ברצוני להזמין כל אחד ואחת לכנס מיוחד שאני עורך מחר (12.11.14) בשעה 17:30 בכפר עזה בהשתתפות ראשי המועצות האזוריות שער הנגב ואשכול אלון שוסטר וחיים ילין, אלוף (מיל') גיורא איילנד, ד"ר יועז הנדל וחברי התנועה לעתיד הנגב המערבי. בכנס אציג מתווה להגעה לפירוז רצועת עזה.

 

תוכלו לקרוא עוד פרטים על הכנס בלחיצה כאן בעמוד הפייסבוק שלי.

 

מצרף כאן גם התייחסות של הפרשן הבכיר של ידיעות אחרונות נחום ברנע ליוזמה הזו שלי ממוסף שבת של ידיעות אחרונות וראיון שלי מאתמול בתכנית "ערב חדש".

 

ועדה ישראל היום 11.11.14

 

בהקשרים אחרים,

 

את המושב הזה פתחתי יחד עם כל חברי הסיעה בסערה כנגד הממשלה. אני משתף אתכם/ן פה במספר כתבות המסקרות פעילויות שונות שלי בכנסת.

 

הראשונה מבניהן, כתבה על פעילות ועדת המשנה לכ"א והכשרות בצה"ל בראשה אני עומד. לצפייה נוחה בכתבה לחצו כאן. בהקשר הזה,  אני ממליץ לכם לצפות בכתבה על דיון שיזמתי ביחד עם ח"כ יריב לוין בנוגע לדמי הקיום של חיילי צה"ל. גם באותו הנושא מכיוון אחר, הצעת חוק שלי לגבי הארכת שירות בני ישיבות ההסדר וקיצור תקופת השירות בה הם נמצאים בישיבה ומקבלים תשלומי תשמ"ש מצה"ל אמורה לעלות ביום ראשון הקרוב להצבעה בוועדת שרים לחקיקה לאחר שהסכמתי לדחות אותה בשבועיים לבקשת "יש עתיד". תוכלו לקרוא עוד כאן.

 

 

בנוסף, התראיינתי בסוף השבוע האחרון לתכנית "הנבחרים" עם דוד בן בסט ושם התייחסתי למגוון סוגיות הקשורות בפעילותי ועל הזירה הפוליטית. לצפייה בתכנית לחצו כאן.

 

לבסוף, ביום חמישי האחרון, שודר פרק הבכורה בעונה החדשה של התכנית "המערכת" עם מיקי חיימוביץ' שעסק בסוגיית הפנסיה ובין השאר בהצעת החוק שלי ושל ח"כ מיכל בירן. שנינו מכהנים בכנסת כראשי השדולה למען פנסיה הוגנת מתוך הבנה שמדובר בנושא אקוטי ובפצצת זמן מתקתקת של החברה הישראלית שלא זוכה ליחס נכון מהממשלה. ממליץ לכם, במיוחד לחבר'ה הצעירים, לקחת שעה הפסקה ולצפות בכתבה המלאה בלחיצה כאן. למי שאין לו/ה סבלנות, אני ממליץ לצפות בחלק שנוגע לחוק שהעלינו אני ומיכל בכנסת בלחיצה כאן.

 

המשך שבוע טוב ושקט לכולנו ומקווה להתראות מחר בכפר עזה,

עמר

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית