ח'כ עמר בר-לב: הזמנה לשדולה למען הנוער בפריפריה ועדכון קצר בנוגע לבנייה בקיבוצים

חברים וחברות, 


ביום שלישי הקרוב בשעה 12:30, אערוך מפגש של השדולה למען הנוער בפריפריה בראשותי במשותף עם השדולה למען הנוער והצעירים של ח"כ יפעת קריב והשדולה למען תנועות הנוער של ח"כ רונן הופמן. במפגש, נעסוק בצורך בצמצום הפערים בקרב בני נוער ובהיערכות המסגרות השונות לקראת חופשת הקיץ. בין הדוברים: סגן שר האוצר, ח"כ מיקי לוי, יו"ר הות"ת, פרופסור מנואל טרכטנברג, יו"ר ועדת הנוער בשלטון המקומי שלומי לנגר, עו"ד נעה בוזגלו שתציג מחקר מטעם מכון אדווה, ארגוני נוער ובני נוער רבים.

 

אשמח לראות את אלו מכם/ן שהנושא קרוב לליבם/ן. מספר המקומות מצומצם, אנא אשרו הגעתכם/ן. להרשמה  לחצו כאן.

 

בהקשר זה, אני מזמין אתכם/ן לצפות בנאומי במליאה מיום רביעי האחרון, בו הצגתי את הצעת החוק שלי להכללת עבודה במסגרות נוער בלתי פורמליות כעבודה מועדפת ואת תשובתו של שר הרווחה בלחיצה כאן, אשמח לשמוע את דעתכם/ן בנושא.

 

בנושא אחר, ברצוני לעדכן אתכם כי בשבועות האחרונים, העלנו הילוך במגעים עם רשות מקרקעי ישראל בנושא הסדרי הבנייה בקיבוצים ואני עומד בקשר ישיר עם יו"ר התנועה הקיבוצית איתן ברושי ועם הצוותים המקצועיים ומסייע ככל יכולתי. בהקשר זה, ביום רביעי האחרון, נפגשתי עם יו"ר רשות מקרקעי ישראל בנצי ליברמן, והצגתי לו מספר נקודות נוספות שעליהן טרם הושגה הסכמה. על רקע הפעילות בשבועות האחרונים, אני מעריך, כי בזמן הקרוב, נגיע להבנות מכובדות בין התנועה הקיבוצית ורשות מקרקעי ישראל שיביאו לסיום הקפאת הבנייה שמתרחשת בקיבוצים בשנתיים האחרונות ולהסכם סביר שיאפשר את חידוש הבנייה והמשך תנופת הקליטה בקיבוצים.

סופשבוע שקט ומי ייתן ונראה בחזרה את הנערים שישנו חשש כי נחטפו שלמים ובריאים ובמהרה,

 

ח"כ עמר בר לב

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית