ח'כ איציק שמולי: הגיעו מים עד נפש. אומרים לא לניתוקי המים!
לחצ/י כאן לצפייה בדפדפן | הסרה מרשימת תפוצה
אתר הבית שלישלחו לי מייל        הניוזלטר של ח"כ איציק שמולי, מאי 2014
חברים/ות יקרים/ות - שותפיי לדרך,

הצלחנו! הסוף לניתוקי המים בישראל

אחת לכמה זמן מגיע הרגע הזה שנותן תחושה של סיפוק ומשמעות לאחר עבודה סיזיפית וקשה...

אז הנה - לאחר מאבק איתנים עיקש שהובלתי בחודשים האחרונים כנגד מדיניות ניתוקי המים, אני נרגש לספר לכם כי רשות המים הודיעה שהיא חוזרת בה מכוונתה לקדם חקיקה שתעניק לתאגידי המים לנתק מים לתושבים.

מעתה המדיניות הרשמית תהיה אפס ניתוקים ולא יתאפשר עוד לתאגידי המים הפרטיים לנתק מים לצרכנים ביתיים שצברו חוב בגין צריכת המים.


אני מברך מאוד על שעלה בידנו לעצור את החקיקה המבישה הזו, ומודה לכל העוסקים בדבר ובראשם: לח"כ איתן כבל ולח"כ אורי מקלב, למר ג'קי אדרי - מוביל מאבק המים, לאגודה לזכויות האזרח, לחברי מחוז ירושלים ולשאר חברי המפלגה שסייעו לי רבות בקידום המאבק.

אני שמח גם שבסופו של דבר עלה בידינו לשכנע גם את יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ אבישי ברוורמן, להסיר את תמיכתו מקידום התקנות הפוגעניות של הממשלה ומודה כמובן גם לו. אתם מוזמנים להאזין לראיון אצל יעל דן בגלי צה"ל על מאבק המים וכן למצוא מידע מורחב בנושא וכל מה שחשוב לדעת על תקנות המים באתר שלי.  
 

מים הם מצרך קיומי ובמקום לדבר על סגירת מים לתושבים יש לדבר על סגירת התאגידים עצמם אשר מאז הקמתם קפצו תעריפי המים בעשרות אחוזים

עכשיו, על כולנו לוודא כי המדיניות הזו מבוצעת בשטח ולכן אבקש את עזרתכם באמצעות דיווח על כל מקרה של ניתוק מים לצרכן ביתי שהובא לידיעתכם. אנא הודיעו לי - והעניין יטופל מיד! 

ישנה חשיבות אדירה גם לקידום הצעת החוק שלי ושל חברי כנסת נוספים, שנכתבה ביוזמת האגודה לזכויות האזרח, ותעגן בחקיקה מדיניות של אפס ניתוקים - למקרה שהגחמה הזו תתעורר פעם נוספת אצל מישהו.

לצד המאבק למען דיור בר השגה, שיפור מצב הצעירים ורווחת הגמלאים והמאבק החשוב לעידוד העסקת בעלי מוגבלויות, בכוונתי להמשיך ולהוביל את השמירה על הזכות הבסיסית למים בישראל גם בהמשך הקדנציה.אתם מוזמנים תמיד לפנות אליי בכל עניין בנושא זה בפרט ובנושאים אחרים בכלל.

אני מודה לכם מקרב לב על התמיכה הגורפת לכל אורך המאבק ועל התגובות המרגשות שלכם בעקבות ההישג החשוב. אני גאה להיות במפלגה שאלה הם החברים בה: מאמינים, נאבקים, מנצחים. 

כתמיד, אני מזמין אתכם לשמור עמי על קשר רציף דרך עמוד הפייסבוק שלי, דרך האתר, להמשיך לעקוב אחרי ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, טוויטר, יו טיוב, אינסטגרם, גוגל פלוס), לכתוב לי אימייל ishmuli@knesset.gov.il או פשוט להרים טלפון: 054-9755547.

שלכם ולשירותכם,
ח"כ איציק שמולי

מופץ ע"י לשכת הח"כ איציק שמולי
www.ishmuli.com

צחר רותם - שיווק פוליטי ברשת


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית