ח'כ שלי יחימוביץ: ברכות לחג, מצעדי סוף השנה, ריכוזיות, וגם כוכב נולד

ברכות לחג, מצעדי סוף השנה, ריכוזיות, וגם כוכב נולד

הי חבר'ה, חג שמח לכולכם,

 

מאחלת לכם שנה רגועה ומאושרת במישור האישי והמשפחתי, ולכולנו שנה של יותר צדק, שוויון, שלום, זכויות אדם בכלל וזכויות לאדם העובד בפרט.

 

קצת מצעדי סוף שנה של העיתונים - ליידי גלובס בוחר אותי למקום השישי ברשימת המשפיעות על הכלכלה, הציבור מפרגן אפילו יותר ובוחר בי כאישה המוערכת ביותר, וזה בהחלט נחמד. כנסו לסקר, לראיון ועוד; דה-מרקר בוחר את מאה המשפיעים על כלכלת ישראל, אני עולה מהמקום ה-52 למקום ה-35, הנה הכתבה; והכי חשוב... תא אופק, תא הסטודנטים הפעלתן של מפלגת העבודה באוניברסיטה העברית, בדק את הביצועים של השרים והח"כים שלנו ודירג אותי ראשונה. אז תודה לאופק.

 

הדיון בכוחם המסוכן של בעלי ההון עד כדי פגיעה בדמוקרטיה, מוכרח להיות אישי, אחרת לא יהיה אפקטיבי. הם מסתתרים מאחורי הזהות התאגידית שלהם ומרשים לעצמם בשל כך התנהגות מופקרת. אבל יש להם שמות, פנים והרבה, הרבה מאוד כסף וכוח. כנסו למאמר שלי בנושא הריכוזיות שפורסם בדה-מרקר וגם באתר.

 

ולמה אני אוהבת את כוכב נולד? "..בעיקר זו התוכנית היחידה בארץ שבה אנחנו נחשפים למשפחות ישראליות רגילות. לא אליטה, לא קורבנות. בני אדם... המציאות הישראלית נפרשת לפנינו כמו מניפה. והפעם לא במובן של ריאליטי דוחה..." כנסו לבלוג שלי.

 

למתנדבים בעם. אנחנו זקוקים לעזרה בכנסת. מי שמוכן לתת לנו יום פנוי, לעזרה בפניות ציבור או במפקד - מוזמן ללחוץ כאן ולמלא את פרטיו, או לכתוב ל-syechimovich@knesset.gov.il

 

ושוב חג שמח ושנה טובה, תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה,

 

שלכם,

שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית