ח'כ שלי יחימוביץ: הקרב על הטקסטיל, גורו הניהול פרופ' הנרי מינצברג מאחל לי הצלחה עם שכר הבכירים, והופעה ב"מצב האומה"

16.5.2010

הקרב על הטקסטיל, גורו הניהול פרופ' הנרי מינצברג

מאחל לי הצלחה עם שכר הבכירים, והופעה ב"מצב האומה"

 

שלום לכולכם,

 

עדכון מזירת המאבק להצלת עובדים ומפעלים בענף הטקסטיל. שעה שמפעלי טקסטיל בכרמיאל ובירכא עומדים להיסגר תוך ימים, ושעה שברדיו ובחוצות מתנהל הקמפיין המטומטם "ההוא עובד אצלי" לעידוד רכישת כחול לבן, ממש באותו זמן המשטרה מוציאה מכרז ל-68 אלף פריטי מדים לשוטרים שיתפרו בסין. ועדת הכספים מקיימת על כך דיון סוער, נציג משרד הביטחון מודיע במפתיע ובדרך אגב, לתדהמתנו, שמשרד הביטחון החליט לתמוך בחוק הטקסטיל הביטחוני שלי, אני עולה למליאה ומציגה שאילתה לשר לביטחון פנים אהרונוביץ', שבדיוק נואם, למה לא לעצור את המכרז לסין כשפה נסגרים מפעלים, אהרונוביץ' עונה שהוא רוצה אבל לא יכול, אבל שעה אחר כך נכנע לשמחתנו ללחצים ומעכב את המכרז לסין בחודשיים.

ובזמן ששאריות דגלי הלאום מיום העצמאות, שכולם יוצרו בסין, עדיין ברחובות - אני מגישה הצעת חוק חדשה שעל פיה דגלי הלאום וסמלי המדינה ייוצרו רק בארץ. אתם הראשונים לקרוא את טיוטת ההצעה, שמוגשת עם ח"כים מכמה סיעות.

 

שכר הבכירים הפרוע מסרב לרדת מסדר היום. גורו הניהול פרופ' הנרי מינצברג שולח לי מאוניברסיטת מקגיל איחולי הצלחה, ואומר ש"מדיניות תגמול המנהלים מעוררת חלחלה... מנהל עם שכר מופקע הוא מנהל גרוע", ד"ר ירון זליכה החשב הכללי באוצר לשעבר מופיע בפני ועדת השרים ואומר שההצעה שלנו מעולה, בגלובס מתפרסם מאמר מפרגן של עמירם גיל, וסקר חדש מתפרסם וקובע ש-82% מהציבור שמעו על ההצעה ותומכים בה, ורק 9% מתנגדים לה!

 

פתיחה חזקה ואמיצה עם תחקיר על נוחי דנקנר, לתוכנית החדשה של מיקי רוזנטל בליל שבת בערוץ 10. לסבלנים, כנסו לכתבה הארוכה, גם אני מופיעה שם.

 

הגרוש מחנתון. למתעניינים, הכנסו לתכתובת שלי בעניין.

 

הופעתי ב"מצב האומה" בערוץ 2, עם ליאור שליין, גורי אלפי, אורנה בנאי ועינב גלילי. מוזמנים לצפות.

 

סופשבוע נעים שיהיה לכם,
שלכם,
שלי 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית