ח"כ יחימוביץ: שנאת הזר הנודפת מהקמפיין נגד העובדים הזרים, שבחים לבלוגר איתמר, פיטורים בפייסבוק, ובנק ישראל מציין את תרומת החקיקה שלי לעובדים

9.5.2010

שנאת הזר הנודפת מהקמפיין נגד העובדים הזרים, שבחים לבלוגר איתמר,

פיטורים בפייסבוק, ובנק ישראל מציין את תרומת החקיקה שלי לעובדים

 

הי חברות וחברים,

 

חוק החזיר הבכיר, הפרקים הבאים. אם ביבי חשב שועדת השרים שהוא מינה לבדוק את שכר הבכירים תמית את החוק שלי מיתת נשיקה, מתחיל להתברר שהוא טועה, והדיון הציבורי לא רק שלא שוקע, אלא מתעצם. עירן פאר בגלובס כותב: "מוריד את הכובע לפניך, שלי יחימוביץ'. יחימוביץ' לקחה נושא, יזמה הצעת חוק, העלתה את הבעיה לתודעה הציבורית ויצרה שינוי. בדרך היא גם כופפה את ראש הממשלה ואת שר האוצר... השיח השתנה, כבר לא מסבירים שהתערבות בשכר בכירים היא הזיה של קומץ סוציאליסטים קיצונים. כעת ברור לכולם שיש בעיה ושיש להתמודד אתה..." גם יהודה שרוני במעריב ברוח זאת, יו"ר הרשות לניירות ערך זוהר גושן נותן רוח גבית מפתיעה לנושא, ואני מגיבה, יוסי ורטר בהארץ, שואל למה הזיע נתניהו, ומספר שבוע אחר שבוע בטורו הפוליטי איך נתניהו יצא מדעתו פעמיים בגללי ובגלל חיים כץ - פעם אחת בשכר הבכירים, ופעם שניה בפירוק ויסקונסין. סקר גולשים בוואלה מראה תמיכה המונית בחוק שלנו, והנה עוד המון תקשורת בנושא.

אתם מוזמנים לכתוב לשרים החברים בועדה (יעקב נאמן, יובל שטייניץ, בנימין בן-אליעזר ויצחק הרצוג) מה דעתכם על שכר המליונים של הבכירים בחברות הציבוריות, מציעה לקרוא קודם את ההנחיות שלי איך לכתוב מייל אפקטיבי לפוליטיקאי.

 

החוקים להפחתת העוני. בנק ישראל בדו"ח השנתי שלו מציין שלושה חוקי עבודה מרכזיים ומשמעותיים, שניים מהם שלי, אשר חיזקו את העובדים החלשים ואת בעלי המקצועות החופשיים הצעירים.

 

הקמפיין נגד העובדים הזרים מדיף ריח של הסתה ושנאת הזר, ולא יחלץ שום אזרח ישראלי מעוני. כנסו למכתב שלי לשר האוצר, לשר התמ"ת ולמשנה לנגיד - על האובססיה שלהם לגבי העובדים הזרים שגם מעידה איזו תקווה עלובה הם מיעדים לעובדים הישראלים וגם לנאום שלי ברוח דומה.

 

מבכים את ויסקונסין: המפעילים שהרוויחו עד היום רווח נקי של 50 מליון שקלים מכספנו ועל גבם של המובטלים, מבכים את לכתה של הפרה החולבת וממשיכים בקמפיין, תוך שהם נתמכים בנתניהו, שטייניץ ופואד - שפשוט מתים על התוכנית המושחתת הזאת ומאיימים להחזירה. בינתיים הם מתנקמים בעובדים העניים ושוללים מהם זכויות שבכלל לא קשורות לויסקונסין. כנסו.

 

עשור ליציאת צה"ל מלבנון. ירון דקל הקדיש שעה ב"הכל דיבורים" ליציאה, ליוויתי את השעה הזאת ודיברתי על חלקי כעיתונאית במהלך ההוא, ועל הלקחים המדיניים והביטחוניים שנלמדו מאז. הסבלנים שבכם מוזמנים להאזין

 

רועי כתב לי וסיפר איך פוטר דרך פייסבוק, שזה באמת שיא חדש. כנסו לראיון אצל קרן נויבך.

 

רוצים לחזק אותי פוליטית? אנחנו ממשיכים במפקד. מי שרוצה להתפקד למפלגת העבודה כדי לחזק אותי, מוזמן למלא את הפרטים.

 

ולסיום שיעור אצל איתמר. הבלוגר והפעיל החברתי איתמר כהן נתן השבוע שיעור לדוגמא כשאילץ את עו"ד רם כספי, אבי שיטת השקשוקה, להתפטר מתפקידו כבורר ברכבת הקלה בגלל ניגוד עניינים שאיתמר חשף. את הטור שלי בבלוג אני מקדישה השבוע לאיתמר, שמלמד אותנו שוב ושוב איך להיות אזרח מהשורה שמסרב לקטר מהצד ובוחר להשפיע.

 

שבוע טוב,
שלכם,
שלי

 

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית