ח"כ שלי יחימוביץ: על חזירות ועל שיח צדקני, תודה לסטנלי פישר, ומה עושה נאום של אורי אורבך באתר שלי?!

7.3.2010

על חזירות ועל שיח צדקני, תודה לסטנלי פישר, ומה עושה נאום של אורי אורבך באתר שלי?!

שלום לכולכם,

 

שערוריית דמי הניהול. מתברר שאין יד נעלמה שמסדרת הכל, וכשיש אפשרות לחזירות, יש חזירות. למה שהחסכונות שלנו יגולחו בגלל דמי ניהול מנופחים ומושחתים? עוד צעד במאבק - הצעת חוק חדשה שלי עם ח"כים נוספים שמקטינה את דמי הניהול בחסכונות הפנסיוניים, מעוררת הרבה מהומה ומכניסה לכוננות את חברות הביטוח, בתי ההשקעות, וגדודי הלוביסטים שלהן. הנה ראיון בערוץ 10, וגם מאמר של מירב ארלוזורוב (הקפיטליסטית הגאה, זוכרים?) "שלי יחימוביץ' נגד היד הנעלמה".

 

שיח צדקני. ניר רייזלר במעריב עונה במעריב למאמר שתקף אותי כי לא הגעתי לפאנל בכנס על אפליה: "...הנורמות הפוליטיות הנהוגות בישראל מתבטאות בכך שנבחרי ציבור משחיתים זמנם לריק על בריתות של חברי מרכז וגם כנסים למכביר... שלי יחימוביץ' היא ממתי המעט שמעשיהם מוכיחים כי לא נכנסו לג'ונגל הפוליטי מתוך תאוות שררה גרידא... העדפתה הבלתי עסקנית והאנטי־רייטינגית בעליל למקד את מיטב מרצה ביוזמות חקיקה רציניות... היא יודעת שאת הפערים הכלכליים, הפילוג המגזרי והניכור האנושי המאיימים לפורר אותנו לא ניתן לרפא ב"שיח" צדקני כלשהו. רק במעשים". כנסו למאמר.

 

גן עדן למיליארדרים קשישים. אנחנו המדינה היחידה בעולם המערבי שאין בה מס ירושה! בארה"ב וורן באפט וביל גייטס בעצמם מנהלים מאבק להעלאת המס הזה, כדי שהם ואחרים יוכלו להחזיר לחברה חלק ממה שקיבלו ממנה. אצלנו - גן עדן למיליארדרים קשישים ולצאצאיהם. הצעת חוק חדשה שלי קובעת הטלת מס כזה על אנשים עשירים בלבד, כנסו למאמר ב-ynet.

 

תודה גדולה לנגיד סטנלי פישר, אחרי התפוצצות פרשת דני דנקנר. הנה מה שאמרתי לו אתמול בועדת הכספים, והנה גם תקשורת בעניין, כתבה במבט, וראיון וידאו שלי בגלובס.

 

וגם: שר החוץ המהולל איבט ליברמן שוב מתפרע על המשטרה, והממשלה אישרה אתמול החלטה אומללה על תקציב דו שנתי, שמנציח את הדיקטטורה של האוצר.

 

בשביל המנקות. פרגון לתא דור חדש של העבודה באוניברסיטת תל אביב, בראשות שחר בוצר - על הדבקות שלהם במאבק על זכויותיהן של המנקות באוניברסיטה. הם איגדו את המנקות, נבחר ועד, ונמנעה הרעת תנאים שלהן. המאבק הזה עומד בסתירה מוחלטת להתנהלות המקוממת של האוניברסיטה, שהחליטה לצאת למכרז חדש תוך רמיסת זכויות של עובדות קשות יום שחלק מהן מנקות את האוניברסיטה יותר מעשר שנים.

 

קשה להאמין, אבל באתר שלי מופיע במלואו נאום של אורי אורבך מהבית היהודי. למה, את הנאום המצויין עצמו ("מהפרט עד החידקל - הפרטיזציה של המציאות"), ועל הפעמים הנדירות שבהן (וזה וידוי) אני מקנאה בנאומים של אחרים, קראו בבלוג שלי.

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 

שלי בטוויטר | שלי בפייסבוק | לא עובדת בשביל אף טייקון - תרומה לשלי | אם אינך רואה מייל זה לחץ/י כאן

הסר כתובתך מרשימת התפוצה

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית