ח"כ שלי יחימוביץ: גרה זאבה עם כבשה; כן לשידור הציבורי, ולא רק כי גדלתי שם; ביזוי כבוד האדם באברבאנל; והגבולות הרחבים של חופש הביטוי

28.2.2010

שלום לכולכם,

 

האם רק בעלי ההון ישלטו בשידורי הרדיו והטלוויזיה? בין אם כבעלים ובין אם כמפרסמים? זה מה שיקרה אם רשות השידור תתמוטט. נכון שגדלתי מקצועית בקול ישראל, לפני שעברתי לערוץ 2, ונכון שיש לי סנטימנטים  למקום, אבל לא בגלל זה אני נאבקת להצלת השידור הציבורי, אלא משום שמדובר במאבק על פניה של הדמוקרטיה הישראלית. הנה ראיון שלי בנושא בתיק תקשורת אצל עמנואל רוזן, ראיון בגל"צ אצל רינו צרור, ומאמר של יאיר טרטיצקי בידיעות אחרונות שכותרתו "נתניהו, קח את יחימוביץ'" .

 

הכלימה וביזוי כבוד האדם בבית החולים לחולי נפש אברבאנל. דוגמא קשה לאיך מדיניות מקפיאת דם באכזריותה שהאוצר נוהג לנקוט - מדיניות של יבוש - גורמת להפקרתם וביזויים של החלשים ביותר. כנסו לנאום שלי במליאה, וגם לכתבה בערוץ 2 על ביקור פתע שעשה סגן שר הבריאות יעקב ליצמן באברבאנל, אני הצטרפתי אליו, ויחד ראינו דברים איומים.

 

וגרה זאבה עם כבשה? הסכמה נדירה ביני ובין מירב ארלוזורוב מדמרקר (זו שכתבה את המאמר האלמותי "אני חזירה קפיטליסטית גאה" ואני עניתי לה בשעתו עליו). ההסכמה היא בעניין העושק של הציבור באמצעות דמי ניהול מנופחים שנוגסים לו מהחסכונות, ואנחנו מתראיינות יחד אצל בן כספית ב"עושים סדר" בערוץ 2. הצעת חוק בדרך.

 

"כצהל'ה" מהאיחוד הלאומי נגד ארץ נהדרת, זחאלקה מבל"ד נגד "ערב חדש". אתם יודעים שאני יו"ר ועדת האתיקה של הכנסת - ולרוב אני לא מדווחת לכם או לציבור וגם לא מתראיינת על עבודת הוועדה, משום שזאת ועדה כעין שיפוטית שדיוניה לא מתפרסמים. השבוע קיבלנו שתי החלטות שגם פורסמו, בעד חופש הביטוי של ח"כים מימין ומשמאל. הנה ההחלטות והנה גם כתבה ב-ynet.

 

ועוד הצעת חוק שלי מתקרבת לקו הגמר - הפסקת האפליה הלא הגיונית בפטור מארנונה בין בתי הספר המקצועיים, המיועדים לאוכלוסיה חלשה, ובין כל היתר. הנה כתבה ב-nrg

סופשבוע נעים ופורים שמח שיהיה לכם,

שלכם,

שלי

 

שלי בטוויטר | שלי בפייסבוק | לא עובדת בשביל אף טייקון - תרומה לשלי | אם אינך רואה מייל זה לחץ/י כאן

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית