ח'כ שלי יחימוביץ - חולצה כחולה לשעבר נא להישאר עד סוף המייל... על חוקים חדשים שלי, על אכזריות האוצר כלפי העובדים העניים, ועל פו הבן-דב

חולצה כחולה לשעבר נא להישאר עד סוף המייל... על חוקים חדשים שלי, על אכזריות האוצר כלפי העובדים העניים, ועל פו הבן-דב

 

שלום לכולכם,

 

על אכזריות ועל טפשות באוצר. קווים לדמותו של האוצר: חלשים כלפי בעלי ההון, חזקים ומרושעים כלפי העובדים החלשים והאומללים ביותר. האוצר מתנגד לשפר בכמה שקלים את שכרם של עובדי הניקיון והקופאיות, אלה שמנקות את משרדו של שטייניץ ושמהן הוא קונה את מזונו. כנסו למכתב שלי לשר האוצר יובל שטייניץ, וגם לכתבה בחדשות ערוץ 2.

 

חברות כוח האדם פוחדות לאבד את ליטרת הבשר. יותר מ-3 מליארד שקלים מסתובבים ב"שוק" הסיעוד לקשישים, אז מה הפלא שחברות כ"א על הלוביסטים שלהם בהיסטריה, והכריזו מלחמה על החוק שלי שעבר בקריאה ראשונה, ושיאפשר למקבלי קצבת סיעוד מביטוח לאומי - לבחור באפשרות לקבל קצבה מוגדלת ישר לידיהם ולהעסיק מטפל בלי שחברות כ"א יגזרו קופון בדרך. הנה ראיון שלי ביומן הערב בעניין זה, וגם אצל קרן נויבך.

 

מתי יגיע כבר האוטובוס? עברה בקריאה טרומית פה אחד הצעת חוק שלי להקמת מרכז מידע ארצי און ליין, זמין ונגיש למשתמשי התחבורה הציבורית לכל סוגיה. זה יהיה שיפור אדיר בשרות. הגשתי אותה עם יריב לוין מהליכוד ונחמן שי מקדימה. המידע שירוכז במאגר הארצי יהיה נגיש ביותר, קל לשימוש, ויסופק חינם על צגים דינאמיים בתחנות, בטלפון ובאינטרנט. כנסו לקצת תקשורת בעניין.

 

עוד מסיפורי פו הבן-דב שזלל צנצנת דבש, למתעניינים בשוק ההון: תכתובת נוקבת ביני ובין יו"ר הרשות לניירות ערך, בעניין אוזלת היד של הרגולטור בכל הקשור לאילן בן-דב שמרוקן את קופת פרטנר ומפטר עובדים, וגם מכתב אישי ששלחתי לכל הדירקטורים הצייתנים בפרטנר. הנה לינק לכל המכתבים, לתקשורת בעניין, וגם, מומלץ מאוד, טור מצויין של דרור פויר בגלובס על אירוע נוצץ-נלעג שעשה בן-דב.

 

של מי מקום העבודה הזה? קורה לי די הרבה שעובדים מזמינים אותי לבקר במקום העבודה, ומיד אני מקבלת טלפון מההנהלה שמברכת על בואי, אבל דורשת שהביקור יהיה ביקור רשמי אצל ההנהלה ובפיקוחה. וכך אני נאלצת לצפות במצגות יחצ"ניות על החברה, וגם כשכבר יוצא לי לדבר עם עובדים, זה בליווי צמוד של ההנהלה בלי שעובדים יעזו לומר את אשר על ליבם. הצעת חוק שלי מנסה לשנות את המצב, כמובן שיש התנגדות, הנה התגובה שלי להתנגדות כפי שהיא מתפרסמת בדהמרקר.

 

מאחורי הקלעים של ויסקונסין. עוד כתבה מצויינת של חיים ריבלין על ויסקונסין. מדוע הפך הארגון החברתי בעל השם הטוב "ידיד" ממתנגד התכנית ללוביסט מספר אחד שלה?

 

לקיבוצניקים שלא ראו: כתבה של נחמן גלבוע עלי בדף הירוק.

 

ועכשיו לכחולים: עד לא לפני הרבה זמן הייתם חברים בתנועה כחולה? אולי עוד זרוקה אצלכם בארון חולצה של סמינר מד"צים? אתם מעיפים עוד מבט כשחולצה כחולה חולפת ברחוב? גילינו שחלק מאוד גדול מהפעילים והתומכים והמתנדבים שמגיעים אלינו היו בנוע"ל, או במחנוע"ל, או בשמו"צ, ושלא כל כך מהר שוכחים את ערכי הסוציאל דמוקרטיה. אני רוצה להזמין אתכם לכנס של יוצאי התנועות הכחולות, כדי שנדבר על הדברים שכולנו מאמינים בהם ונחשוב מה הלאה. מי שמעוניין לעזור בארגון הכנס - שיכתוב למיכל.

 

שבת שלום,

שלכם,

שלי

 

שלי בפייסבוק | לא עובדת בשביל אף טייקון - תרומה לשלי | אם אינך רואה מייל זה לחץ/י כאן

הסר כתובתך מרשימת התפוצה


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית