ח'כ שלי יחימוביץ: אני חוזרת לפגוש את העיתונות, שיטת השקשוקה 2, קצב, וגם, איזה כיף - אני במקום ראשון אצל הסטודנטים

17.1.2010

אני חוזרת לפגוש את העיתונות, שיטת השקשוקה 2, קצב, וגם, איזה כיף - אני במקום ראשון אצל הסטודנטים

 

שלום לכם חברות וחברים,

 

פגוש את העיתונות. למרות שרוב חיי הייתי עיתונאית, לא בא לי בדרך כלל להיות מבקרת תקשורת. אבל הטיפול ה"עיתונאי" של חלק מעמיתיי לשעבר בתוכנית ויסקונסין כל כך מבייש את המקצוע, עד שהפעם אני לא מתאפקת, ואת הבלוג שלי אני מקדישה לעיתונאים שאוכלים מהיד של יחצ"נים ולא בודקים עובדות, אבל גם לעיתונאי מעולה, חיים ריבלין, שעשה השבוע כתבה מדהימה על ויסקונסין. כנסו לבלוג, ממנו יש גם לינק לכתבה שאתם פשוט חייבים לצפות בה.

 

ועכשיו הסרט. למי שלא היה בכנס שלנו, "אנחנו ושוק ההון", ורוצה לדעת מה היה, העלינו קטעים מצולמים מהכנס. דברי הפתיחה שלי, שיעור מרתק למתחילים על שוק ההון מפי ירון זליכה, העיתונאי מיקי רוזנטל, יו"ר הרשות לניירות ערך פרופ' זוהר גושן ועו"ד עמירם גיל.

 

עזרו לאיתמר למנוע את המשך שיטת השקשוקה. איתמר כהן ידידנו לקח ברצינות את הרעיון לרכוש מניה כדי להשפיע, והוא רוצה שתעזרו לו להשפיע על עסקה שבמוקד שלה אחד מגיבורי "שיטת השקשוקה", החשב הכללי באוצר לשעבר ניר גלעד שחילק הטבות תמוהות בשעתו לאחים עופר, ומקץ שנים מעטות מצא את עצמו, הפלא ופלא, מנכ"ל החברה לישראל שבשליטת יולי ועידן עופר. עכשיו מחלקים לו שוב שי - אופציות, ואם עד יום א' תעשו מה שאיתמר מבקש מכם, יהיה לכם ולכולנו מאוד מעניין.

 

גם לעצמאי מגיעות זכויות. הרוב המכריע של העצמאים רחוקים מלהיות טייקונים, ולפעמים מצבם קשה יותר משל שכירים, כי אין להם ההגנות שיש לעובדים. לפיצויי פיטורים, למשל, הם לא זכאים אם העסק שלהם קורס. אם זה מעניין אתכם, כנסו לכתבה בדהמרקר על הצעת חוק חדשה שלי בעניין זה שהונחה יחד עם ח"כים נוספים.

 

משפט קצב. צפו בעימות בערוץ 2 ביני ובין גדי סוקניק בשאלה אם משפט קצב צריך להיות פתוח לציבור. לטעמי אין שום סיבה שהנפגעות יאלצו לחלוק את הרגעים הכי נוראים ואינטימיים עם הציבור רק בשביל לספק יצר מציצנות פורנוגרפי. זה יגרום לנפגעות אחרות לא להתלונן! לצפיה.

 

הקופאית הצרפתיה ואנחנו. יובל אלבשן כותב במוסף "ספרים" של הארץ על יומנה של הקופאית הצרפתייה אנה סאם, ומזכיר גם את ישראל: "...מכאן החל מאבק נגד ההעסקה הפוגענית של הקופאיות, מאבק שבימים אלה רושם הישגים יפים בדמות חוקים שנחקקו ביוזמת ח"כ שלי יחימוביץ', אשר מבטיחים לא רק את זכות הישיבה בעבודה, אלא גם את החירות הכל כך בסיסית לצאת לשירותים בעת המשמרת." כנסו.

 

מקום ראשון אצל הסטודנטים. במשאל רחב היקף שעשתה התאחדות הסטודנטים, יצאתי הפוליטיקאי/ת המוערכת ביותר. האמת, הפתעה וגם כיף.

 

סוף שבוע נעים שיהיה לכם,

 

שלכם,

שלי

 

שלי בפייסבוק | לא עובדת בשביל אף טייקון - תרומה לשלי | אם אינך רואה מייל זה לחץ/י כאן

הסר כתובתך מרשימת התפוצה


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית