ח'כ שלי יחימוביץ: עבר החוק שלי למניעת פיטורים מחזוריים! על בן-דב - תאוות בצע וצביעות, הישרדות הפיליפינים, ועוד שלל עדכונים

4.1.2010

עבר החוק שלי למניעת פיטורים מחזוריים! על בן-דב - תאוות בצע וצביעות, הישרדות הפיליפינים, ועוד שלל עדכונים

שנה (אזרחית) טובה לכולכם,

 

סבלים, מורים, מרצים ומאבטחים - לכל אלה בעיקר אבל גם לאלפים אחרים נוגע אחד החוקים היותר משמעותיים שחוקקתי, ושעבר השבוע קריאה שניה ושלישית. זה החוק למניעת פיטורים מחזוריים, שבהם עובד מפוטר ומועסק שוב ושוב רק כדי להימנע מיחסי עובד-מעביד ולמנוע ממנו לצבור זכויות וזכאות לפיצויי פיטורין. כנסו לקצת תקשורת בעניין.

 

הישרדות הפיליפינים. סרטון שיש בו הומור שחור משחור ופורש את גורלם המר של העובדים הזרים בישראל. "קו לעובד" שעושים עבודה נפלאה בתחום הזה ובתחום עובדי הקבלן, והם שותפינו המצויינים ללא מעט חוקים ומהלכים - הפיקו. שווה צפייה.

 

נצחנו בקרב נגד ויסקונסין אבל עדיין לא במערכה כולה. הארכנו את תוקף הניסוי המצומצם בארבעה חודשים ומנענו פריסה ארצית הרסנית של התוכנית. מי שמגיע לו קרדיט  נאה הוא יו"ר ועדת העבודה והרווחה חיים כץ מהליכוד, שעמד בגבורה מול לחצים קשים של הצמרת הפוליטית ומול תקשורת עויינת. הוא גם השותף שלי לחוק למניעת פיטורים מחזוריים, וכמו שאתם יודעים לכתוב מיילים נגד, הנה הרגע למיילים של פרגון על שני הדברים גם יחד, זה המייל שלו, וזה האייקון באתר שלנו עם חומר על ויסקונסין.

 

על תאוות בצע וצביעות. אילן בן-דב קנה את פרטנר בכסף לא שלו, פיטר עובדים לחינם, ועכשיו הוא גם מושך לעצמו דיבידנד ענקי שגובל ברדיפת בצע. בדרך הוא מצטלם לנדבנות מיוחצנת. כנסו לתקשורת שלי בעניין, ולמכתב שלי ליו"ר הרשות לניירות ערך שאתם הראשונים לראות.

 

מה קורה כשחבר שתרם לי בפריימריס מייצג לקוח שאני תוקפת בחריפות? התשובה: כלום. אפרופו אילן בן-דב, בבלוג שלי אני מספרת על זמיר דחב"ש, חבר קרוב שלי, שגם  תרם לי בפריימריס,  ומייצג בין היתר את בן-דב. מי שתורם לי יודע מראש שהתרומה, או ההתנדבות, או ההצבעה - היא כדי לעזור לי להמשיך לפעול ברוח האידיאולוגיה שלנו, ובוודאי לא כדי שאסטה ממנה, ואני מזמינה אתכם לקרוא את הבלוג ואת התגובה היפה של זמיר, לעומת תגובה פסולה של חבר מרכז שמצפה ש"אתגמש".

 

בשביל האופניים. הממשלה החליטה לתמוך בחוק שלי לביטול חובת חבישת קסדה בעיר למבוגרים. זה חוק כפייתי ומטופש שגורם לאנשים לא לרכב ולהעדיף רכב ממונע, מצמצם את הרכיבה על האופניים ומגביר את הזיהום, את הצפיפות בכבישים, את הסכנה לחיי אדם ואת מצוקת החניה. הנה תקשורת בעניין, וגם ראיון אצל אריה גולן ביומן הבוקר.

 

"מעמד הביניים 'אוכל אותה' היום בשוק העבודה כמו העניים" - ראיון שלי בערוץ 2 אצל גל גבאי בעקבות דו"ח אדווה על הגידול בפערים.

 

שחור ולבן 1: למה המאפרת בחדשות ערוץ 2 חיפשה בשבילי את המייקאפ הכהה? על גזענות בישראל 2010 על רקע צבע עור בנאום שלי במליאה ביום הסובלנות הבינלאומי.

 

שחור ולבן 2: המכשפה והכומר. "אין גוונים של אפור, יש רק לבן שהתלכלך". ציטוטים מדיאלוג בספר של טרי פראצ'ט סופר הפנטסיה האהוב עלי, שכמוני, לא ממש מכיר בכך שלכל מטבע יש שני צדדים בדרך כלל יש טוב ורע, עשה ואל תעשה, שחור ולבן. כנסו לבלוג.

 

אנחנו ושוק ההון. הכנס שלנו בכנסת ביום ג' 5 בינואר, הנה הפרטים.

 

ותודה לכל מי שהתנדבו לעבודה השחורה של מבצע המעטפות: ענת, עדן, אורלי, אמיר, נתן ונתן, עדי, ישי, אבי, ליאור, צבי, יהודה, אליעזר, דרור, מאיה, ברוך, ארי, דודו, רם ושירי - היה כיף!

 

ושוב, שתהיה לכם שנה נהדרת,

שלכם,

שלי

 

שלי בפייסבוק | לא עובדת בשביל אף טייקון - תרומה לשלי | אם אינך רואה מייל זה לחץ/י כאן

הסר כתובתך מרשימת התפוצה


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית