איך עושה חתול? מיאו. ומשפחת עופר ממשיכה לשקשק שקשוקות
איך עושה חתול? מיאו. ומשפחת עופר ממשיכה לשקשק שקשוקות

25.10.2009

שלום לכולכם,

 

נוחי דנקנר, אהוד ברק וכל השאר, הבריונות של ההון, פחדנות של הפוליטיקאים, עבודה מאורגנת - על כל אלה ועוד בראיון נרחב שלי בדמרקר של הארץ, הנה קצת ציטוטים: "בעוד שסיעתה בכנסת גוועת, ח"כ שלי יחימוביץ' פורחת מתמיד... נדמה שהדיכאון הקיומי של חבריה למפלגה פסח עליה... 'הון זה דבר טוב ומבורך, אני רוצה יצירתיות ושאנשים יעשו כסף, אבל אני גם רוצה שהמדינה תרסן את הכוח ותתנהל עם איזון בין הציבורי לפרטי, ואנחנו חצינו את הגבול הזה. הכוח של ההון הוא בריוני וחודר לכל מקום. כמו שהמדינה מנסה לגרום לכך שאדם חזק לא ירביץ ברחוב, כך היא צריכה לדאוג שבעלי הון לא ירביצו לציבור העובדים... לזכותה של יחימוביץ' ייאמר שפיה וכיסה שווים: בשונה מחברי כנסת אחרים, שיטת גיוס הכספים שלה אינה מתבססת על תרומה גדולה או שתיים מבעלי הון, אלא על הרבה תרומות קטנות מאנשים פשוטים... לראיון המלא

 

משפחת עופר ממשיכה לשקשק שקשוקות. אחרי שעשו את הסיבוב שלהם בצים וגרפו הון עתק, משפחת עופר רוצה שנכסה לה את ההפסדים כשהיא בצרות. כנסו לראיון שלי אצל רזי ברקאי בגל"צ ולעוד ראיון בערב חדש.

 

"איך עושה חתול? מיאו. מה רוצה השמאל? - 'תהליך שלום'. יותר משישים שנה אנחנו מלווים את התהליך... מה שיצא זה שהפכנו את תהליך השלום לאחד אלוהינו. כאילו לא קם עם ישראל בארץ ישראל, אלא כדי לעשות שלום או 'תהליך שלום'… המטרה שונה לגמרי. המטרה היא ביסוס מדינת ישראל כבית לחברת מופת…" כך כותבים אלדד יניב ושמוליק הספרי בפתיחה למסמך "השמאל הלאומי" שכתבו, מסמך מעניין, משעשע ומעצבן שאני כותבת עליו בבלוג שלי. ומזמינה אתכם להעיר הערות.

 

עוד שלב בבלימת הגזענות. החוק למניעת אפליה גזענית בכניסה למועדונים התקדם ועבר פה אחד בקריאה טרומית. כנסו לחוק, לנאום במליאה, ולתקשורת ושוב תודה למוטי וודג'ה שכתב את המכתב הזה לשרי הממשלה.

 

וגם שלילת שכר משרים וח"כים שלא באים לעבודה. ועדת האתיקה הפנימית של הכנסת שאני עומדת בראשה, ובדרך כלל דיוניה סגורים, החליטה לשלול שכר מח"כים ושרים שנעדרו מהמליאה יותר ממה שהחוק מתיר (והוא מתיר הרבה). כנסו להחלטה עצמה וגם לתגובות של ברק ושל פואד שנקנסו. כל מלה נוספת מיותרת.

 

שבוע טוב שיהיה לכם,

שלכם,

 

שלי

------
לא עובדת בשביל אף טייקון - תרומות לשלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית