ח"כ שלי יחימוביץ: ביבי לא יחלק את ירושלים, הוא ימכור אותה. עוד על חוקת ברק, וחידה
ביבי לא יחלק את ירושלים, הוא ימכור אותה. עוד על חוקת ברק, וחידה

8.6.2009

שלום לכולכם,

 

החוקה הדיקטטורית של ברק. המאבק נגדה נמשך מאחורי הקלעים, ברור שעם חוקה כזאת אי אפשר לחיות, והיא מעוררת התנגדות עזה גם בקרב מי שנחשבים מקורביו. אני מעורבת בזה מאוד. בינתיים, בגלל התגובות העוינות, נדחה כינוס הועידה שהייתה אמורה לאשרר את המסמך הסהרורי הזה. "אובדן מוחלט של צביונה הדמוקרטי של המפלגה, סגירת שערים בפני מתפקדים ומתמודדים חדשים, גל עזיבה של חברים, וחשש להשתלטות בלתי תקינה על נכסי המפלגה ונדל"ונם בלא בקרה..." היכנסו למסמך ההשגות המפורט שלי, ואם אתם רוצים להיות רציניים קראו אותו בצמוד לטיוטת חוקת ברק ושלחו השגותיכם למפלגה. אני יודעת שהמשחק נראה מכור, אבל אסור להרים ידיים. שלחו העתק גם אלי, ואל תתקמצנו במיילים לברק, לשרים ולח"כים עם מה שאתם חושבים על זה.

 

ביבי לא יחלק את ירושלים. הוא ימכור אותה (ותודה לקופירייט של חנן ברקאי). הפרטת קרקעות המדינה, עדכון: דיון סוער בועדת כלכלה שאעביר לכם ברגע שיהיה פרוטוקול, כניעה מבישה של קק"ל שהסכימה להיות חלק מהעסקה, נאום שלי במליאה (וידאו), והערכות גופים שונים לעתירה בבג"צ. נמשיך לעדכן.

 

איך נבטיח שסיוע למפעלים כדי שיעסיקו עובדים לא יביא לפיטורי הותיקים ולהעסקת עובדי קבלן? הנה שאילתה שלי לשר התמ"ת, והתשובה של פואד שהוא לא כוס התה שלי, בלשון המעטה, אבל תשובתו בהחלט טובה.

 

"חוזה מנהלים" לעובדות קשות יום בהוסטל. עוד דוגמא מקוממת לכל מה שאנחנו לא אוהבים: שימוש בתרמית "משרת האמון" לעובדים המנוצלים ביותר, התוצאות העגומות של הפרטת הסיעוד, ורמיסת העבודה המאורגנת - הכל קורה בהוסטל "חיי עזרא" בנתניה. היכנסו לפרוטוקול הדיון בועדת העבודה והרווחה שיזמתי עם ח"כים נוספים.

 

ולסיום, חידה למיטיבי לכת: מה הקשר בין הרפורמה במנהל והפרטת הקרקעות ובין חוקת ברק? אם אתם רוצים להיות קונספירטיביים אבל גם מרחיקי ראות, תוכלו למצוא בהשגות שלי לחוקת העבודה הקשרים ישירים (לא אידיאולוגיים, מעשיים!) להפרטת הקרקעות.

 

שבוע טוב שיהיה לכם,

 

שלכם,

שלי


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית