השר בן אליעזר - תחומי אחריות סגנית השר נוקד במשרד התמ"ת
השר בן אליעזר - תחומי אחריות סגנית השר נוקד במשרד התמ"ת

 כ"ה ניסן תשס"ט

                                                                                              19 אפריל 2009

                                                                                              2009-0154-25

 

השר בן אליעזר: ניסיונה הרב של נוקד יסייע לה להצליח בתחומי אחריותה במשרד. שר התמ"ת הציג לסגניתו את תחומי האחריות בהם תתמקד, בהם נושאי צרכנות לרבות הרשות לסחר הוגן וכן נושאי תקינה, שוויון הזדמנויות בעבודה וכן רשמים ואגודות שיתופיות

 

שר התמ"ת, בנימין (פואד) בן אליעזר נפגש היום עם סגנית השר, ח"כ אורית נוקד והציג בפניה את תחומי האחריות במשרד בהם הוא מעוניין שתתמקד.

 

התחומים בהם תתמקד נוקד, יהיו תחום סחר הפנים (לרבות הגנת הצרכן, הרשות לסחר הוגן, מכון התקנים והמוסד לבטיחות וגהות); מרחב התקינה (לרבות משקולות מידות וסטנדרטים, הפיקוח על העבודה, המעבדה הלאומית לפיסיקה והרשות הלאומית להסמכת מעבדות) ובנוסף נציבות שוויון הזדמנויות בעבודה וכן רשמים ואגודות שיתופיות.

 

השר בן אליעזר אמר כי הוא בטוח שניסיונה הרב של נוקד בתחומים אלו ופעילותה הציבורית בהם בעבר, יסייעו בעדה להצליח בתפקידה. "היותה של אורית חברת כנסת שעסקה בתחומים אלו, יחד עם ניסיונה כעו"ד ותיקה, יהיו לה ליתרון בתפקיד, ובהתעסקות בנושאים הנוגעים לכל אזרח ואזרח במדינה". השר הדגיש בפני נוקד את החשיבות הרבה שהוא רואה ביציאה לדרך של הרשות לסחר הוגן, והצבתה כיעד מרכזי בתקופת כהונתו. "ימים אלו של מצב כלכלי קשה מצריכים שילוב ידיים של כלל הכוחות הטובים במשק. אני בטוח שהמשרד בהובלתי יחד עם סגניתי ועם אנשי המקצוע המצוינים, יאפשרו לנו להתמודד עם המשבר".

 

סגנית השר נוקד אמרה כי "לאורך כל שנות פעילותי הציבורית שמתי לי למטרה את קידומם של הנושאים הכלכליים והחברתיים, ובכלל זה של מסחר וצרכנות הוגנים ומתקדמים ואף חוקקתי חוקים רבים בנושאים אלו. אני בטוחה שהשר ואני נצליח להקים ביחד את הרשות לסחר הוגן, אשר תחולל מהפכה של ממש". נוקד הוסיפה כי "ימי מיתון אלו, רק נותנים משנה תוקף לחשיבותו של גוף זה, והובלת ישראל לסטנדרטים מערביים שכל מדינה מתוקנת חייבת לאמץ. כמו כן, זה הזמן ליצירת כלים למסחר פורה והבטחת תנאים הוגנים ויעילים לכלל השחקנים במשק".

 

לפרטים נוספים:

 אסף אזולאי, יועץ תקשורת לשר 050-6206616

אורי וולמן, יועץ תקשורת לסגנית השר, 050-6230286


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית