סופשבוע סוציאליסטי על חוף הים, פרות קדושות, ותינוקת אחת מתוקה
סופשבוע סוציאליסטי על חוף הים, פרות קדושות, ותינוקת אחת מתוקה

 

13.3.2009

 

 

היי חברות וחברים

 

אני מזמינה אתכם לדבר הכי מעניין והכי לוהט שקורה בסביבה... אנחנו לא מחכים שישקמו בשבילנו את המפלגה אלא משנסים מותניים בעצמנו. המשמרת הצעירה יחד עם החוג החברתי כלכלי שלנו מזמינים את הצעירים שבכם לסופשבוע (הבא) במלון החוף הירוק בנתניה, בחסות קרן ברל כצנלסון, להיות כוח חלוץ במאבק להשבתנו אל הדרך הסוציאל דמוקרטית. יש מקום למאה צעירים, ורק מכמה ימים שההזמנה הזאת מופיעה באתרים שלנו – הרשימה כמעט סגורה. אז נא להזדרז!

אבל בינתיים, עד שזה לא נגמר זה לא נגמר. הממשלה הקיצונית והבעייתית ביותר שקמה אי פעם בישראל (כלכלית, מדינית, חברתית, שלטון החוק) זאת שאפילו קדימה האופורטוניסטית לא נוגעת בה במקל של מטר – מוקמת לנגד עינינו. ובתוכנו יש כאלה שהכתובת על הקיר לא מרתיעה אותם, והם עדיין עושים הכל, מאחורי גבינו, עם קומץ המנדטים שלנו, כדי לגרור אותנו פצועים פנימה. שימרו על עירנות, וכתבו לנו אם אתם רוצים להשתתף בפעילות נגד הכניסה לקואליציה. בכל הארץ מתאספים אנשי מפלגה ואומרים – לא. הנה סיכום ישיבה בסניף רחובות בראשותה של לאה גבע הנפלאה והנמרצת.

נגענו בפרה קדושה: החוזה הגלובאלי. תיקון 24 שלנו לחוק ההגנה על השכר, הידוע כחוק התלוש, ממשיך לחשוף תופעות מעוותות וממוסדות של ניצול עובדים. מתברר שנגענו בפרה קדושה: החוזים הגלובאליים. בשבוע שעבר הדהד הבלוג שלי בעניין, בשלמותו – בעיתונות הכלכלית. ההתעסקות בזה נמשכת. הנה כתבה בגלובס, והנה מאמר המאשים אותי בהרס ההיי-טק בישראל, לא פחות.

על הזכות להתפרנס בכבוד אני מדברת אתכם, לא על רווחה וסעד. נאום שלי במליאה על הפיטורים ועל סגירת המפעלים.

ממש מלבב לקבל מאזרחים, דווקא עכשיו, בקשות להתפקד למפלגה. אז למי שצירפנו לרשימה לאחרונה, וגם למי שרוצה לפקוד חברים – כדי לחזק את הקול שלנו במפלגה – הנה לינק לטופס התפקדות. הורידו, מלאו, ופקססו לנו לטל' 02-6753721.

ומזל טוב לעמית בן-צור שלנו ולבת זוגו גלית על הולדת עינב, שנולדה יפיפיה ובריאה ושוחרת שוויון לכל התינוקות.

סופשבוע נעים שיהיה לכם ושבת שלום,

 

שלכם - שלי

 


מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית