מחיאות כפיים לבנק הפועלים! השרים מתו משיעמום, ועיתונאים ועוזרות בית כעבדים
מחיאות כפיים לבנק הפועלים! השרים מתו משיעמום, ועיתונאים ועוזרות בית כעבדים
11.7.2008

 

שלום לכולכם,

 

הייתם מאמינים שאשלח מכתב תמיכה והערכה להנהלת בנק הפועלים? ובכן זה קרה, ומגיע להם. הבנק הודיע שיקלוט את כל עובדי חברות כ"א שלו כעובדים ישירים של הבנק! היוצרות התהפכו: המדינה מפירה את חוק חברות כ"א שנכנס לתוקף, הסקטור הפרטי מקיים אותו בצורה מכובדת. הנה גם מכתב ששלחתי לשרי הממשלה.

בישיבת הסיעה האחרונה העליתי את הסכנה הברורה והמיידית שנשקפת לעשרות אלפי עובדים בגלל הפרת החוק, ואני חייבת לספר לכם בצער שרוב השרים והח"כים מתו משיעמום. אנא עיזרו לי להעיר אותם, כתבו להם, בעיקר לשרים, ודירשו פעולה מיידית, גם שבחים לבנק הפועלים לא יזיקו.

 

איך העיתונאים הופכים גם הם לעבדים ואיך זה משפיע על חופש העיתונות. כנסו לראיון שלי ב"העין השביעית".

 

ביטוח רפואי מיידי לחוזרים לארץ. עוד חוק שלי עבר קריאה שניה ושלישית ונכנס לספר החוקים: חוק של גפני מיהדות התורה ושלי ששם קץ למצב הבלתי נסבל שבו מי ששב לארץ אחרי שהות ארוכה לא זכאי לביטוח רפואי מיידי. כנסו לכתבות.

 

למה שהמדים של חיילים ושוטרים ייוצרו בסין על חשבון מקומות עבודה של פועלי טקסטיל בארץ? כי זה יותר זול? מה אנחנו, חנות מכולת או מדינה שיש לה אחריות כלפי אזרחיה? סיימנו הכנה לקריאה ראשונה של החוק שלי בעניין זה. כנסו לדיונים קודמים בועדה ולכתבה.

 

לאן נעלמו העובדים העניים בשרות המדינה? ולמה דוח הממונה על השכר מספר תמיד רק על העובדים "השמנים" ולא על מי שנזקק להשלמת הכנסה? עוד חוק שלי, הרחבת הדיווח על השכר סיים הכנה לקריאה ראשונה בועדת כספים.

חכמים על עוזרות הבית. רק אני, לצערי, הצבעתי בועדת הכספים נגד תקנות מס הכנסה שלילי של האוצר שהחביאו בתוכן במקום עזרה לחלשים – פוטנציאל התעמרות חדש בחלשות מכולם: עוזרות הבית.

איזה כיף לראות חוק שהיה קשה להעביר אותו קורם עור וגידים ונכנס לפעולה. כנסו לראות איך מתבצע חוק הלובסיטים שלי ושל גדעון סער.

ולסיום: אתם מוזמנים להרחיב את המעגל של מי שחשופים לעבודה שלנו, ולצרף למיילינג ליסט חברים נוספים שלכם שיש להם קרבה אידיאולוגית או סקרנות לסדר היום שלנו. זה בהחלט יעזור.

 

זהו לשבוע זה,

סופשבוע נעים,
שלכם,
שלי

 

להסרה מרשימת התפוצה יש ללחוץ על קישור זה
לעדכון פרטים יש ללחוץ על
קישור זה
להעברת ההודעה לחבר יש ללחוץ על
קישור זה

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית