כבוד לחושפי שחיתויות, זכויות מאבטחים, הנשיא מבולבל, ובבלוג שלי - איך הציעו לי אולם הקרנה בסינמה סיטי
כבוד לחושפי שחיתויות, זכויות מאבטחים, הנשיא מבולבל, ובבלוג שלי - איך הציעו לי אולם הקרנה בסינמה סיטי
21.6.2008

 

שלום לכולכם,

 

כבוד לחושפי שחיתויות. כצפוי, החוק להגנה על עובדים חושפי שחיתויות עבר במליאה בקריאה שניה ושלישית ויכנס מיד לתוקף. זה אחד החוקים היותר חשובים שלי, עבדנו עליו שנתיים, ואני מאוד גאה בו. כנסו לנאום במליאה לפני ההצבעה, לקצת מהכיסוי התקשורתי, ובעיקר לטיפול שלנו בחושפי השחיתויות עצמם, שמבהיר את עוצמת הנחיצות של החוק.

 

זכויות המאבטחים. בקריאה טרומית עבר עוד חוק שאני מייחסת לו חשיבות עצומה – הצעת חוק שירותי שמירה שנועדה לקבע את מה שכבר הצלחנו להשיג חלקית בעמל רב – שהמדינה לא תעניק רשיונות לחברות שמירה ואבטחה המנצלות את עובדיהן ועוברות על חוקי העבודה. לטיפול המתמשך שלנו בזכויות מאבטחים כנסו.

 

איך הפכתי ממסיגת גבול ליקירת הסינמה סיטי, הסיפור שלא יאמן על ההתנכלות היצירתית של הנהלת הסינמה סיטי לועד העובדים שהוקם במקום. הסיפור בבלוג שלי.

 

על הניצול המחפיר של עובדות הנקיון במשרד הבטחון. כתבה מעולה בעתון תל אביב, של העיתונאי עומר אורי הביאה אותנו להגשת שאילתה אשר הולידה הודאה באשמה והבטחות לתיקון.

 

על הנוכל מוטי שחם, אשר בכל פעם לובש שם חדש של חברה קבלנית ועושק עובדים. נוכלים יש הרבה. הטענה שלי היא נגד המדינה, אשר ביד אחת - משרד התמ"ת - נאבקת בו וביד השנייה - חברת חשמל הממשלתית - מעסיקה אותו ומתנערת מאחריותה לעובדים שהוא עושק. הנה הטיפול שלנו בעניין.

 

הנשיא מבולבל.  קטע משעשע של הפרשן יוסי ורטר על הנשיא פרס ועלי, וגם ראיון משותף שלי ושל גדעון סער במקור ראשון, נחום ברנע על המוקד.

 

אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לכנס של תא צ"ח באוניברסיטת בן גוריון, בנושא "האם ניתן לעצור את רכבת ההפרטה?" שיתקיים ביום ה' ה- 26.6.08 באוניברסיטת בן גוריון, באולם זוננפלד, ויחל בשעה 12:00.

  

שבוע טוב שיהיה לכם,

שלכם

שלי

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית