מצב המפלגה ותקציב המדינה
מצב המפלגה ותקציב המדינה
9.9.2007

שבוע טוב לכולכם,

 

עד שזה לא נגמר זה לא נגמר: הודעתם המזעזעת של אהוד ברק ואיתן כבל על ביטול ההסכמים הקיבוציים עם עובדי מפלגת העבודה - עדיין לא בוטלה.

הנה המסמך ההיסטורי שבו מודיעה מפלגה סוציאל דמוקרטית על מות העבודה המאורגנת.

נראה לי על סמך שיחות עם הנוגעים בדבר שברור לכל שנעשתה כאן שגיאה קשה ומרה - והכיוון הוא חיובי - אבל עד שלא נראה במו עינינו מסמך המבטל את המכתב הנורא הזה, אני מפצירה בכם לא להרפות, ולהמשיך ולהסביר ליו"ר המפלגה ולמזכ"לה עם העתקים לכל הח"כים מה אתם חושבים על הצעד הזה.

 

עד שזה לא נגמר זה לא נגמר 2: שני מעונות לחוסים יופרטו בידי שר של מפלגת העבודה, שר הרווחה יצחק הרצוג. זו המדינה שלנו, זו המפלגה שלנו, ולנו יש הכוח לעצור את זה. מטה המאבק נגד הפרטת המעונות לחוסים, בראשות חברי החוג החברתי-כלכלי משה סמיה ודנה שני עצמון - מתכנס להתוויית המשך פעילות בבית המפלגה ביום ב', 17.9 שעה שבע בערב. יהיו הורים לחוסים, חברי החוג שלנו, וכל מי שמעוניין ליטול חלק במאבק. גם אני, כמובן. אתם מוזמנים (פגישה זו היא במקום הפגישה שתוכננה ל-10.9).

 

כלכלה גם למי שאינם כלכלנים: מצורף מסמך מעולה שכתב ד"ר שלמה סבירסקי ממרכז אדווה, על חברות דרוג האשראי בכלל ועל השפעתן על קביעתו של תקציב המדינה בישראל בפרט. למי שמעוניינים להרחיב את מסכת הטיעונים שלהם בויכוחים שאנו מנהלים - מומלץ להתרווח ולקרוא. מסמכים כלכליים טיבם שהם מסתתרים מאחורי שפה כלכלית מפוברקת שנועדה להיות סתומה. המסמך הבהיר הזה הוא ההיפך הגמור מזה.

 

וגם, ובעיקר:שתהיה לכם שנה נפלאה, שנה של אושר ושל הגשמת מאוויים אישיים, כמו גם שנה של צדק ושוויון לכולנו. ובהזדמנות הזאת, שוב, תודה על הרוח הגבית, על העזרה העצומה, ועל השותפות לדרך.

 

חג שמח,

שלכם, שלי

מסמכים חדשים באתר המחלקה הפוליטית